Новий Hyundai Tucson отримав найвищу нагороду з безпеки

Автор: Редакція | 07 Сер, 2021
Hyundai Tucson 2022 року

Нове покоління Hyundai Tucson показало гарні результати краш-тестів й показало найвищу нагороду з безпеки від IIHS.

Суттєво змінений Hyundai Tucson став більшим у новому поколінні, пропонуючи більше силових агрегатів, включаючи гібридні, та отримавши більш яскравий стиль. Проте з безпекою у новинки теж все в порядку:  «Тусон» показав кращі результати у випробуваннях безпеки IIHS (Американський страховий інститут дорожньої безпеки).
Модель отримала найвищий рейтинг Top Safety Pick +, тоді як попередня версія кросовера мала рейтинг без «+». Ця нагорода відноситься до всіх комплектацій позашляховика, завдяки новій конструкції фар.

У краш-тестах Tucson отримав найкращу оцінку «Добре» в кожній категорії. Він також отримав найвищу оцінку «Superior» за всі тести запобігання аварійним ситуаціям як для стандартних, так й для додаткових систем. Фари на топових комплектаціях також отримали хорошу оцінку, тоді як стандартні фари отримали оцінку «Прийнятно». Доступ до кріплень дитячого крісла отримав оцінку «Прийнятно».

Тепер Tucson приєднався до порівняно короткого переліку невеликих кросоверів, які мають рейтинг Top Safety Pick +. Серед інших моделей: Ford Bronco Sport, Mazda CX-30, Mazda CX-5, Nissan Rogue, Subaru Forester та Volvo XC40.
Цікаво, що раніше у Європі Hyundai Tucson непереконливо пройшов «лосиний тест», а нещодавно його порівняли із Nissan Qashqai, Peugeot 3008.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Autoblog

Галерея Hyundai Tucson 2022 року:
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest