Nissan Qashqai, Peugeot 3008, Hyundai Tucson – який кросовер обрати?

Автор: Редакція | 02 Сер, 2021
Nissan Qashqai, Peugeot 3008, Hyundai Tucson

Кросовери Nissan Qashqai, Peugeot 3008, Hyundai Tucson давно стали основними конкурентами на ринку компактних кросоверів. Який же кросовер обрати?

Конкуренція у сегменті компактних кросоверів (або C-SUV) останніми роками лише стає щільнішою, а отже учасники ринку мають пропонувати найкращі та найсучасніші рішення.
Так, оновлений Peugeot 3008 з’явився минулого року, в той час як Hyundai презентував нове покоління Tucson у вересні минулого року, а ось Nissan представив нове покоління Qashqai зовсім нещодавно.

Звісно, виникає питання – який кросовер обрати? Британське видання Auto Express зробило порівняння зазначених кросоверів та визначило, на їхню думку, найкращий варіант.

Nissan Qashqai, Peugeot 3008, Hyundai Tucson

Тут також потрібно додати, що новий Nissan Qashqai ще не представлений в Україні, а Peugeot 3008 має в нашій країні лише дизельні двигуни на відмінну від комплектації в Європі.
Перше місце: Hyundai Tucson

Hyundai Tucson 2021 року

На думку британського видання, південнокорейський кросовер переважає конкурентів за зовнішнім виглядом та інтер’єром. Й хоча Tucson здобуває загальну перемогу, проте ця перевага не занадто велика.

За внутрішнім оснащенням до Hyundai найближчим є позашляховик від Peugeot, який теж може вразити дизайном салону та якістю у цьому класі.

При цьому, хоча в порівнянні у Hyundai не найпотужніший двигун, але за витратами пального він може переграти конкурентів.
Друге місце: Nissan Qashqai

Nissan Qashqai 2021 року

Qashqai ще має бути презентований в нашій країні й незабаром українські покупці зможуть робити попередні замовлення на нове покоління, як це вже сталося з новим Nissan Juke.

Проте вже зрозуміло, що Qashqai став просторішим, вишуканим та в цілому зробив крок уперед у плані дизайну та якості.

Тим не менш, навіть британське видання зазначає, що Qashqai не став лідером класу й має кілька недоліків. Зокрема повідомляється, що варто уникати автоматичної коробки передач й це при тому, що кросовер збирається у британському місті Сандерленд.
Третє місце: Peugeot 3008

Peugeot 3008 2021 року

3008-й фактично є найстарішим серед порівняних кросоверів, проте виробник через це не робить жодної знижки в ціні.

Відзначається, що Peugeot досі може запропонувати привабливий інтер’єр й відчувається всередині дорожчим, проте його найменший двигун має й найбільші витрати пального.

До речі, нещодавно Motorcar писав про порівняння кросоверів Hyundai Tucson, Honda CR-V, Toyota RAV4, Mazda CX-5 та Nissan X-Trail.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest