Hyundai Tucson отримав «позашляхову» версію XRT

Автор: Редакція | 07 Гру, 2021
Hyundai Tucson XRT 2022 року

Кросовер Hyundai Tucson у модельному 2022 році отримає псевдопозашляхову версію XRT.

Хоча нове покоління Hyundai Tucson було презентовано минулого року, виробник продовжує пропонувати нові версії. Цьогоріч кросовер отримав плагін-гібридну версію, а також високі оцінки після краш-тестів.

Тепер для ринку Північної Америки представлена комплектація XRT, яка пропонує сміливіший вигляд й без того оригінальному за дизайном компактному позашляховику.

Суть Tucson XRT

Hyundai Tucson XRT 2022 року

Фактично, Hyundai взяв стандартний Tucson й додав безліч чорних акцентів, які одразу ж помітні на бічних дзеркалах і обробці вікон та задній стійці, створюючи вигляд плаваючого даху. Також помітні великі поперечні планки на даху та чорний зовнішній пакет для коліс. У випадку Tucson це 19-дюймові диски у вигляді сніжинки, ексклюзивні для XRT.
Менш помітні зміни можна знайти на передньому та задньому крилах, де з’явились невеликі виїмки знизу, які Hyundai називає «грубими деталями». Бічний профіль Tucson також має ексклюзивні нюанси для моделі XRT, як й бічні сходинки та «вітальне» освітлення.

Всередині також превалюють темні акценти, у вигляді сидінь із чорної тканини з чорною обшивкою.

Псевдопозашляховик

Hyundai Tucson XRT 2022 року

Враховуючи всі зміни разом, Hyundai бачить XRT як більш позашляхову версію Tucson. Принаймні, щодо зовнішнього вигляду, адже під капотом жодних оновлень немає, будь то двигун чи підвіска.

Таким чином, комплектація базується на версії Tucson SEL з пакетом Convenience. Покупці можуть обрати XRT з переднім або повним приводом, але «міцний» позашляховик недоступний із гібридною силовою установкою.

XRT доступний лише в стандартній комплектації Tucson, оснащений 2,5-літровим чотирициліндровим двигуном Hyundai потужністю 187 кінських сил (139 кіловат) і крутним моментом 241 Нм.

Ціни починаються від 32 625 доларів США для моделі з переднім приводом й 34 125 доларів США за повний привід.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest