Плагін-гібридний Hyundai Tucson вразив економічністю

Автор: Редакція | 18 Сер, 2021
Hyundai Tucson PHEV 2021 року

Нова версія Hyundai Tucson PHEV здатна вразити економією пального та загальним пробігом.

Нове покоління Hyundai Tucson було представлено минулого року, проте продовжує отримувати нові версії. Зокрема, в Північній Америці незабаром мають розпочатися продажі плагін-гібридної комплектації Hyundai Tucson PHEV.

Відповідно до стандартів EPA, Tucson PHEV з акумулятором 13,8 кВт-год може проїхати до 53 км у повністю електричному режимі. Раніше вважалося, що максимумом буде 50 км, але тепер Tucson PHEV навіть перевершив більший Santa Fe PHEV, який має аналогічну батарею, але в режимі електрокара може проїхати на три кілометри менше.
Максимальний пробіг

Hyundai Tucson PHEV 2021 року

Враховуючи електричний пробіг у 53 км та витрати пального 2,94 л/100 км, загальний запас ходу кросовера становить 675 км.

Нагадаємо, що Tucson PHEV містить 1,6-літровий двигун T-GDI Smartstream, пов’язаний з електродвигуном 66,9 кВт та літій-полімерною батареєю на 13,8 кВт-год. Загальна потужність складає 261 кінських сил. Ця потужність спрямовується на всі чотири колеса через стандартну систему повного приводу та шестиступеневу автоматичну трансмісію.

При цьому, з очевидних причин була важлива мінімізація аеродинамічному опору, тому інженери обладнали кросовер активною повітряною заслінкою, здатною регулювати повітрозабірники в залежності від різних факторів, включаючи температуру та швидкість охолоджуючої рідини двигуна.
Як заряджати?

Hyundai Tucson PHEV 2021 року

Власники також мають можливість заряджати кросовер як справжній електричний автомобіль завдяки бортовому зарядному пристрою на 7,2 кВт-год. Це можна зробити або через зарядну станцію для електромобілів, або навіть через домашню настінну коробку.

Вантажний простір є великим, незважаючи на те, що батарея займає 0,9 кубічний метр, а пасажири ззаду теж мають достатньо місця для ніг – 99 см.

Офіційні ціни ще не оголошені, але ця інформація стане доступною дуже скоро, оскільки продажі мають розпочатися протягом найближчих кількох тижнів.

До речі, цього місяця новий Hyundai Tucson отримав найвищу нагороду з безпеки, а також кросовер порівняли з Nissan Qashqai та Peugeot 3008.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Carbuzz

Галерея Hyundai Tucson PHEV 2021 року:
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest