Infiniti назвала дату прем’єри кросовера QX55

Автор: Редакція | 05 Сер, 2020
Infiniti QX 55 тізер

Автомобільна марка Infiniti оголосила дату прем’єри нового позашляховика QX55, яка відбудеться онлайн 11 листопада 2020 року.

Раніше новий кросовер Infiniti QX55 вже з’являвся на кількох зображеннях у профіль, а тепер компанія показала фотографію корми з невеликим спойлером на даху. Дизайн новинки, натхненний виглядом культової моделі FX, її творці називають провокативним, але всі деталі поки тримають у секреті.
Стосовно технічної частини нових даних майже немає: в лаконічному прес-релізі виробник лише пообіцяв Infiniti QX55 інноваційні рішення, які розширять можливості пасажирів у дорозі.

Судячи з формулювання, йдеться про нові мережеві сервіси. При цьому очікується, що крос-купе побудують на базі позашляховика QX50 та забезпечать знайомою «турбочетвіркою» з варіатором і стандартним переднім або опціональним повним приводом.

Цього літа Infiniti слідом за материнською компанією Nissan представила нову стратегію, згідно з якою вона зосередить свій бізнес в Північній Америці, на Близькому Сході і в країнах Азіатсько-тихоокеанського регіону, а з Європи майже піде.
При цьому Україну «Інфініті» не залишить. Більш того, марка готує масштабне оновлення товарної лінійки, і як раз QX55 і стане першим новим продуктом, який націлений на конкуренцію з BMW X4 і Mercedes-Benz GLC Coupe.

Минулого місяця було оголошено, що марка Infiniti стане повністю електричною до 2025 року, а у Nissan теж  анонсували плани оновлення моделей.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея тізерів Infiniti QX 55:
Фотограф: Infiniti
Фотограф: Infiniti
Фотограф: Infiniti

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest