Перший Jeep на платформі Peugeot з’явиться у липні 2022 року

Автор: Редакція | 01 Бер, 2021
Jeep Wrangler 4xe 2021 року

Перший компактний кросовер Jeep буде побудований у Польщі та стане першою моделлю концерну Fiat Chrysler на платформі PSA Group у рамках альянсу Stellantis.

Про те, що Jeep отримає компактну модель на платформі PSA Group говорили вже давно. Тепер видання Automotive News Europe з посиланням на власні джерела повідомило, що перша спільна модель буде побудована в рамках нового альянсу Stellantis, а виробництво розпочнеться у липні 2022 року на заводі у місті Тихи (Польща).
Новий компактний кросовер базуватиметься на модульній платформі CMP, яка зокрема використовується на моделях Peugeot 2008, Opel Corsa та DS 3, котрі виробляються концерном PSA й про тест-драйви яких можна прочитати на Motorcar.

Двигуни для нового «Джипа» також використовуватимуть від французького виробника.

За новим Jeep слідуватимуть ще дві моделі марок FCA: компактний кросовер Alfa Romeo у січні 2023 року та субкомпактний Fiat у липні 2023 року. Також ще у грудні FCA заявляла, що нові (тоді неназвані) моделі також матимуть повністю електричні версії, що, як відомо, дозволяє платформа CMP від PSA.
До речі, минулого року Jeep вже почав свою електрифікацію моделей й тоді представив плагін-гібридний позашляховик Wrangler 4xe.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Jeep Wrangler 4xe 2021 року:
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest