Чи варто робити керамічне покриття автомобіля?

Автор: Редакція | 01 Січ, 2021
керамічне покриття автомобіля пояснення

Керамічне покриття автомобіля викликає чимало дискусій щодо його необхідності та створюваного ним ефекту. Давайте розберемося на конкретному прикладі.

Будь-який автомобіль потребує регулярного миття, а інколи навіть хочеться нанести на фарбове покриття віск (твердий чи хоч рідкий). Також набуває популярності «детейлінг», який є мабуть найприскіпливішим способом покращення візуальної привабливості автомобіля.
Проте останнім часом багато говорять й про керамічне покриття. Враховуючи, що існують як позитивні історії про цей захист, так й «міфи» про завдання шкоди автомобільній фарбі, це питання викликає чималий інтерес.

Канал Warped Perception на YouTube теж вирішив дослідити це питання. До речі, один із їхніх попередніх матеріалів про розміщення відеокамери всередині шини теж був дуже цікавий.

Отже автори відео протестували роботу захисту керамічного покриття на своєму автомобілі Mercedes-Benz.

Й хоча це досить тривале відео, проте з нього можна дізнатися дуже багато цікавого.

По-перше, показано як виглядатиме машина з керамічним покриттям та без нього. А по-друге, й це найважливіше, автори демонструють як сильно брудниться й очищується «захищене» покриття.
Для цього було проведено два тести: в першому автор робить 10 «пундиків» на гравії, а у другому – заливає всю машину підготованим брудом. Обидва тести були проведені на машині з керамічним покриттям та без нього, а отже різницю можна легко помітити.

Крім іншого, був показаний поперечний розріз керамічного покриття під мікроскопом, який підтвердив схему роботи захисту автомобіля від зовнішнього середовища.

Нещодавно позашляховик Discovery Sport «застряг» у багнюці під час тестів, а в Україні провели три етапи Чемпіонат з трекових гонок всупереч «Багнюці».

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest