Новий Kia Sportage «засвітився» на тестах

Автор: Редакція | 04 Гру, 2020
Kia Sportage 2022 нове покоління тест

Кросовер Kia Sportage нового покоління потрапив в об’єктиви фотошпигунів під час дорожніх випробувань.

Майбутній Kia Sportage 2022 року знову вполювали під час випробувань у Південній Кореї. Це дозволило отримати найкращі та найбільш чіткі на сьогоднішній день шпигунські фотографії цього прототипу, який поки виявляється особливо невловимим.
Хоча це не перша поява прототипів нового Kia Sportage 2022 року, до цього часу не зроблено жодних чітких зображень нового корейського C-SUV. Отже, поки доводиться дивитися на рендери.

До речі, рендерів із можливим виглядом південнокорейського кросовера існує декілька. Нещодавно Motorcar публікував рендер від Motor.es, а раніше «Спортейдж» уявили у виданні AtchaCars.

Взагалі, корейські марки дуже ретельно відносяться до моделей, які розробляються, та сильно ховають їхній зовнішній вигляд. Коли ж новинки тестують в Європі, то все одно використовується багато камуфляжу, який до цього ж накладається у кільках шарів, аби було практично неможливо розпізнати особливості моделі.
Як й на попередніх спостереженнях, нова серія шпигунських фотографій демонструє сильно замасковані примірники нового кросовера Kia. Хоча ці зображення мають трохи більшу роздільну здатність і дозволяють чіткіше розглянути прототипи.

Проте, чи не вперше з’явилась можливість заглянути всередину одного з автомобілів, де можна побачити центральний екран.

Kia Sportage 2022 року (шпмгунське фото)

Як й новий Hyundai Tucson, нове покоління Sportage зробить надзвичайний еволюційний стрибок. Ззовні він матиме дуже сучасний дизайн, який повністю не відповідатиме діючій моделі. На технічному рівні теж станеться багато змін, але головною новинкою стане прем’єра нових електрифікованих варіантів.

Очікується поява м’якої 48-вольтової технології та плагін-гібридної версії, хоча є також припущення про, навіть, повністю електричний варіант.
За повідомленнями з Південної Кореї, презентація нового Kia Sportage модельного 2022 року запланована на квітень 2021 року. Якщо це станеться, то виробництво нового компактного кросовера Kia відбудеться до кінця наступного року.

До речі, перший натяк на екстер’єр новинки з’явився під час автошоу Гуанчжоу, де була показана версія Kia Sportage Ace.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Kia Sportage 2022 року (шпмгунське фото):
Фотограф: Autospy
Фотограф: Autospy
Фотограф: Autospy
Фотограф: Autospy
Фотограф: Autospy
Фотограф: Autospy

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest