Новий Kia Sportage вперше з’явився в Європі в «базі»

Автор: Редакція | 13 Жов, 2021
Kia Sportage базова комплектація Європа 2021

Новий Kia Sportage модельного 2022 року незабаром почне поступати до європейських автосалонів. Й тепер п’яте покоління популярного кросовера Kia було помічено в Європі у базовій комплектації.

У вересні 2021 року в Європі дебютувало п’яте покоління Kia Sportage, хоча глобальна версія моделі була представлена ще влітку. Як відомо, європейський варіант відрізняється коротшою базою, яка була вперше спеціально розроблена для покупців у ЄС.

Новий Sportage виготовлятиметься у Жиліні (Словаччина), а поставки планується розпочати у першій половині 2022 р.
Kia Sportage у базовій комплектації

Kia Sportage базова комплектація Європа 2021
Kia Sportage 2022 року. Фото: KCB 

Новий Sportage дебютував на Старому континенті з однією з найбільш ексклюзивних конфігурацій, яку можна знайти в асортименті виробника – обробці GT-Line. Проте, як виглядатиме нове покоління у базовій конфігурації?

Нові шпигунські фото розкрили відповідь на це питання. Впольований примірник має простішу зовнішню обробку та інтер’єр з нижчою якістю оснащення.
Як можна побачити на шпигунських фотографіях, у передній частині знаходиться бампер із більш звичними формами, а елементи, що оточують решітку, не пофарбовані в колір кузова. Окремо слід відзначити конструкцію та розміри легкосплавних дисків, якими оснащений цей екземляр. Ззаду також треба виділити форми бампера.

Kia Sportage базова комплектація Європа 2021
Kia Sportage 2022 року. Фото: KCB

Якщо не брати до уваги зовнішній вигляд, то інтер’єр теж отримав декілька скромніших корекцій. Але, окрім матеріалів, що використовуються для обробки та оббивки, привертає увагу й мультимедійна система та прилади.

В той час, як топові версії мають систему з двох 12,3-дюймових екранів, один з них TFT для цифрової панелі приладів і другий сенсорний екран, базова версія нового Sportage, хоча й підтримує систему з двома екранами, вони менші й мають товсті чорні рамки.

Також, завдяки наявності важеля коробки передач, можна зробити висновок, що виробник не відмовиться в Європі від версій з механічною коробкою передач.

Влітку автовиробник також показав новий Kia Sportage у базовій комплектації для глобального ринку, а Motorcar проаналізував, що змінилось в новому поколінні кросовера?

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es


Додати свій коментарЯк виглядають базові комплектації Kia Sportage в Європі?
Коли презентували нове покоління Kia Sportage в Європі?

Нове покоління Kia Sportage в Європі презентували у вересні 2021 року

Які комплектації Kia Sportage пропонуються в Європі?

Новий Kia Sportage отримає комплектації із широким вибором двигунів

Як виглядатимуть базові комплектації Kia Sportage?

Базові комплектації Kia Sportage матимуть простішу обробку салону та «механіку»

Коли новий Kia Sportage надійде в продаж в Європі?

Новий Kia Sportage з’явиться в Європі на початку 2022 року
Pin It on Pinterest