Новий Kia Sportage «представили» на рендерах

Автор: Редакція | 03 Чер, 2021
Kia Sportage 2021 року

Нове покоління кросовера Kia Sportage реалістично змалювали на неофіційних рендерах після показу перших ескізів.

Цього тижня Kia поділилася кількома тізерними зображеннями кросовера Sportage наступного покоління, і не минуло багато часу, поки не з’явились достовірні рендери абсолютно нового позашляховика.
Навіть, якщо засвітити офіційні ескізи, то вже можна побачити кутовий стиль та неординарні фари спереду, так й ліхтарі ззаду. П’ята ітерація бестселера Kia (а в Україні це доведений факт) виглядатиме досить цікаво.

Kia Sportage 2021 року
Засвітлені тізери Kia Sportage 2021 року

Як виглядатиме новий Kia Sportage?

Видання Gotcha Cars створило кілька зображень Sportage покоління NQ5 у декількох відтінках напередодні 8 червня, коли Kia офіційно представить свій суттєво змінений кросовер. Завдяки новому дизайну, технічній складовій та новим кольорам новинка може стати серйозним конкурентом для Volkswagen Tiguan та Toyota RAV4.

До речі, нещодавно Motorcar порівнював актуальні «Равлик» та «Спортейдж».

Вже відомо, що новий Sportage з’явиться у двох конфігураціях колісної бази залежно від ринку. Такі маніпуляції дозволять створити просторіший салон, в якому у будь-якому випадку центральне місце займатиме широкий дисплей.

Відповідно до офіційного тізера, панель приладів та тачскрін «медійки» ховатимуться за цільною скляною панеллю, але насправді будуть розділені, як це зроблено у нещодавно представленому електричному кросовері EV6.

Kia Sportage 2021 року
Засвітлена передня панель Kia Sportage 2021 року

Можна з упевненістю сказати, що перехід на нове покоління принесе абсолютно новий вигляд Sportage всередині й зовні, оскільки Kia хоче оновити модель, щоб зберегти конкурентоспроможність у надзвичайно складному сегменті.

Технічні характеристики не розголошуються, проте новий компактний кросовер повинен бути щільно пов’язаний з Tucson.
За припущеннями, буде запропонована величезна лінійка силових агрегатів з бензиновими, дизельними, гібридними та плагін-гібридними варіантами, що вже представлені на моделі від Hyundai.

Спеціальна версія для Європи

Вперше з моменту запуску Sportage майже три десятиліття тому з’явиться версія, зроблена спеціально для європейському ринку. Цього року актуальна модель стала найбільш продаваним автомобілем Kia на Старому континенті, зібравши трохи менше 30 000 продажів (тобто на 21 відсоток більше в порівнянні з попереднім роком), незважаючи на те, що модель доживає кінець генерації.

Продажі нового покоління мають розпочатися до кінця року, спочатку в Південній Кореї, а потім і в інших регіонах, таких як Європа та Північна Америка. Окремо Kia продає Hyundai ix35 на базі Sportage Ace у Китаї, де KX5 виступає локалізованим варіантом глобального Sportage із дещо іншим стилем.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея рендерів Kia Sportage 2021 року:
Фотограф: Gotcha Cars
Фотограф: Gotcha Cars
Фотограф: Gotcha Cars
Фотограф: Gotcha Cars
Фотограф: Gotcha Cars
Фотограф: Gotcha Cars
Фотограф: Gotcha Cars
Фотограф: Gotcha Cars
Фотограф: Gotcha Cars
Фотограф: Gotcha Cars
Фотограф: Gotcha Cars

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest