Кросовер Kia Sportage порівняли з Toyota RAV4

Автор: Редакція | 01 Чер, 2021
Kia Sportage проти Toyota RAV4

Два українських бестселери кросовери Kia Sportage та Toyota RAV4 вже котрий рік борються за покупця. Який же кросовер кращий?

Кросовери Toyota RAV4 та Kia Sportage дійсно стали бестселерами минулого року. Перший (японський) знайшов 5712 покупців в Україні, а другий (корейський) мав 5037 продажів.
Редакція Motorcar вже встигла провести тест-драйви актуального покоління Toyota RAV4 (у гібридній та негібридній комплектаціях), й з нетерпінням чекає на презентацію нового покоління Kia Sportage, яка відбудеться вже 8 червня.

Проте очікувати появу нового «Спортейджа» в Україні навряд чи варто цього року, а отже до кінця 2021-го ще можна думати над одним із цих двох варіантів.

Базові версії кросоверів

Kia Sportage проти Toyota RAV4 (база)

Звісно, різниця у стилях та виконаннях кросоверів й цінах теж очевидна. Хоча, актуальне четверте покоління Kia Sportage лише на три роки «старіше» за п’яту генерацію Toyota RAV4, тим не менш остання виглядає значно футуристичніше.

Проте нове покоління «Спортейдж» теж має виглядати не гірше нового Hyundai Tucson, з яким традиційно кросовер ділить платформу.

Якщо ж дивитися з точки зору ціни, то лише одна топова комплектація Sportage буде дорожчою за базову версію RAV4.
Тим не менш, поки спробуємо порівняти базові варіанти й технічно вони трохи схожі: обидва виробники в Україні в «базі» пропонують бензинові двигуни (1.6-літровий від Kia та 2,0-літровий від Toyota), 6-ступеневу механічну коробку передач та передній привід.

Звісно, японський варіант переважає за потужністю, розгоном до «сотні» та «максималкою». Хоча за витратами пального ситуація знову ж таки майже рівна.

Й хоча Toyota переважає за обсягом багажника, але в іншому (наприклад, 17-дюймові диски, кондиціонер) машини майже однакові.

Різниця хіба що у ціні й вона справді суттєва – майже 180 тисяч гривень. За таких умов придбання «базового» Kia Sportage дійсно виглядає привабливішим.
Топові версії

Kia Sportage проти Toyota RAV4 (топ)

Цінова різниця у топових версіях не покращується, а різність цін навпаки зростає.

Топовою версією у Kia Sportage можна вважати Comfort +, яка майже максимально оснащена, але немає повного приводу. При цьому двигун залишається той самий (1,6-літровий бензиновий), хоча можна обрати й 2,0-літровий дизель (проте лише на механіці).

Тим не менш для порівняння була обрана комплектація з 6-ступеневим автоматом, яка коштує майже 655 тисяч гривень.
Й хоча за ціною такий Sportage явно виграє у комплектації Toyota RAV4 Premium, проте за всім іншим 2,0-літровий двигун із варіатором Multidrive S та повним приводом переграють конкурента: розгін, потужність та навіть витрати пального у Toyota кращі.

Що вже говорити про рівень оснащення. В топі у «Тойоти» можна знайти: безключовий доступ, електропривід багажника, численні системи безпеки (адаптивний круїз-контроль, дотримання смуги, контроль «сліпих» зон та інше) та, навіть, 18-дюймові диски.

Й це зрозуміло, адже різниця між комплектаціями 436 тисячі гривень. Чи варто платити таку ціну? Відповідь, мабуть, в наступному розділі.

Ексклюзивний Kia Sportage проти Toyota RAV4 Hybrid

Kia Sportage проти Toyota RAV4 hybrid

З нещодавніх пір Kia пропонує в Україні й ексклюзивну версію Sportage – Limited Edition, яка відрізняється від інших чорними акцентами в дизайні, повним приводом та деякими системами (повний парктронік, 4,2-дюймова приладова панель, бездротова зарядка телефона) та LED-фарами й ліхтарями.

Коштує такий «Спортейдж» майже на 140 тисяч дорожче за Comfort +, але під капотом все той же 2,0-літровий агрегат, витрати пального на якому очевидно зростуть, якщо обрати повний привід (хоча можна обрати й 2WD).

Що ж пропонує Toyota? Звісно, на боці RAV4 буде гібридна установка з 2,5-літровим ДВЗ всередині. Такий «равлик» буде значно потужнішим (222 к.с. проти 150 к.с.), швидшим (8,1 с проти 11,6с) та економнішим (5,0л/100 км в місті проти 9,8 л/100км).
Звісно, ціна питання все ще майже 400 тисяч гривень, але вигоди від гібридного RAV4 очевидні.

Отже, як висновок можна зазначити, що якщо у пріоритеті є придбання сучасного й економного автомобіля, то краще обрати Toyota RAV4 Hybrid. А якщо, ж дивитися лише на ціну, то звісно Kia Sportage буде дешевшим вибором у кожній порівнювальній комплектації.

Проте все може змінитись із виходом нового п’ятого покоління Sportage, яке рано чи пізно «доїде» до Україні й тоді його ціни можуть бути співставні з новим Hyundai Tucson, а він коштує вже на рівні RAV4.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментарЯкий кросовер обрати? Kia Sportage чи Toyota RAV4?
Як порівняти Kia Sportage та Toyota RAV4?

Редакція Motorcar порівняла Kia Sportage та Toyota RAV4 в трьох комплектаціях

Kia Sportage чи Toyota RAV4? Які базові комплектації?

В цьому матеріалі знайдете порівняння трьох комплектацій Kia Sportage та Toyota RAV4

Що дорожче Kia Sportage чи Toyota RAV4?

Ціни на кросовер Kia Sportage значно менші за Toyota RAV4

Що краще Kia Sportage чи Toyota RAV4 Hybrid?

Знайдіть порівняння трьох комплектацій Kia Sportage та Toyota RAV4

Який автомобіль став бестселером в Україні? Kia Sportage чи Toyota RAV4?

Кросовер Toyota RAV4 став бестселером в Україні 2020 року
Pin It on Pinterest