Новий Kia Sportage отримав 16 000 замовлень за один день

Автор: Редакція | 08 Лип, 2021
Kia Sportage 2022 року

Нове покоління кросовера Kia Sportage вже показало багатообіцяльні результати у перший день продажів, коли показало рекорд для моделі.

Корейський підрозділ Kia повідомив, що п’ята генерація Sportage, яка була повністю представлена 6 липня 2021 року, у перший день старту продажів вже була продана у кількості 16 078 одиниць.
Це другий рекордний показник для бренду після Sorento і найвищий у сегменті середньорозмірних кросоверів у Кореї. Найвищий рекорд залишається за 4-м поколінням Sorento з кількістю – 18 941 проданих примірників у перший день.

Тим не менш, таким результатом Kia ще раз підтвердила потенціал нового Sportage, як майбутнього бестселера. До речі, в Україні досі непогано продається попередня генерація кросовера й постійно входить до топ-5 найбільш продаваних нових автомобілів.

З моменту запуску у 1993 році до травня минулого року в світі було продано 6 136 357 одиниць «Спортейдж», що робить цю модель першою від Kia, яка перевищила загальний обсяг продажів у 6 мільйонів одиниць.
На разі презентована лише глобальна версія Kia Sportage (ця ж версія призначена для ринку Кореї). В Європі представлять комплектації зі скороченою базою й презентація має відбутись вже восени цього року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Kia Sportage 2022 року:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest