Кросовер Kia Sonet з’явився на першому зображенні

Автор: Редакція | 23 Лип, 2020
Kia Sonet (тізер)

Південнокорейський автовиробник Kia продовжує кампанію з презентації найдоступнішого кросовера Sonet.

Kia Sonet, який споріднений за платформою із Hyundai Venue, дебютував у якості концепту ще взимку на виставці в Делі.

Компактний кросовер поки продаватиметься лише в Індії та розрахований у першу чергу на індійську молодь, про що можна здогадатись із першого відео, яке Kia опублікувала напередодні.
Тепер з’явився й дизайнерський ескіз, але в Kia заявляють, що він дає повне уявлення про екстер’єр серійного Sonet. Зовнішність кросовера називають «впевненою і мускулистою», яка має поєднати емоційний дизайн та спортивну енергетику.

При цьому, дизайнери Kia для «обличчя» Sonet використовували як традиційні елементи (наприклад, фірмову радіаторну решітку), так й надихались національними індійськими мотивами.

Sonet стане другою для Kia моделлю після кросовера Seltos, яка розроблена спеціально для індійського ринку й вироблятиметься на місцевому заводі. Однак у Kia не приховують намірів у майбутньому зробити з Sonet глобальну новинку – хоча поки не уточнюють, в яких саме країнах вона з’явиться.
Імовірно, моторну гамму новий кросовер теж запозичить у спорідненого Hyundai Venue – це 83-сильний атмосферний двигун на 1,2 л й 120-сильний літровий турбомотор.

Найближчими кількома тижнями Kia обіцяє розкрити більше деталей про новинку.

Нещодавно був розсекречений дизайн нового мінівена Kia Carnival, а ще раніше анонсована електрична версія кросовера Kia Seltos.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Kia Sonet (концепт) 2020 року:
Фотограф: KIA
Фотограф: KIA
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest