Lada зупинила продажі позашляхової «Ниви» 4×4

Автор: Редакція | 06 Жов, 2020
Lada 4x4

Автовиробник АвтоВАЗ зупинив продажі позашляхової версії моделі Lada 4×4 й «універсал» тепер недоступний для купівлі у більшості дилерів.

Як вже раніше повідомляв Motorcar, в Україні офіційно почали збирати та продавати автомобілі Lada. Фактично на ЗАЗі відбувається великовузлове збирання машин АвтоВАЗу з комплектів, які надходять з російських заводів.

Проте, аби машинокомплекти надходили, вони мають бути десь вироблені.
Нещодавно видання Лада.онлайн повідомило, що спеціальна створена модифікація Lada 4×4 Bronto з початку жовтня  недоступна для замовлення. Цієї комплектації більше немає на офіційному сайті Lada.

На українському сайті Lada присутні три комплектації 4×4, але ціни на них не вказані, як й на площадках дилерів. За повідомленнями, модель можливо буде доступна у 2021 році.

Цікаво, що цьогоріч бренд «Нива», а саме модель яка випускалась як Chevrolet Niva повернулась до портфоліо АвтоВАЗу. Можливо, виробник планує об’єднати ці дві моделі й випускати одну, аби вони не конкурували одна проти одної.
Це може погоджуватись зі стратегією Групи Renault, яка намагається скоротити свою модельну лінійку та розділила ринок між конкурентними брендами.

Минулого місяці бренд Renault презентував в Україні кросовер Arkana, який теж збиратиметься із машинокомплектів на ЗАЗі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Lada Niva 2020 року:
Фотограф: АвтоВАЗ
Фотограф: АвтоВАЗ
Фотограф: АвтоВАЗ

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest