«Lamborghini не продається» – Volkswagen спростував чутки з продажу марки

Автор: Редакція | 15 Жов, 2019

Німецька група VAG, яка володіє маркою Lamborghini, спростувала чутки про можливий частковий або повний продаж італійського бренду.

Минулого вікенду агентство Bloomberg із посиланням на власні джерела заявило, що в керівництві концерну Volkswagen серйозно розмірковують про долю марки Lamborghini: компанія нібито вже вкотре може змінити власника.

Читайте також:

Передбачалося, що в якості основних розглядаються два варіанти – продаж фірми сторонньому власнику або виставлення акцій Lamborghini у відкритий обіг. Більш того, за даними агентства, вже стартувала робота з перетворенню фірми в незалежну юридичну особу. Відмова від Lamborghini нібито мала допомогти концерну зосередитися на розвитку ключових марок – Volkswagen, Audi та Porsche.

Тим часом, представники концерну заявили агентству Reuters, що насправді жодних заходів стосовно Lamborghini на даний момент не обговорюється. «У нас немає планів із продажу або виходу Lamborghini на IPO. Припущення на цей рахунок є необґрунтованими», – заявили в Volkswagen.

До складу концерну зараз входить 12 брендів, причому це не тільки компанії з виробництва легкових автомобілів, але й мотоциклетні фірми, й вантажні бренди. Раніше повідомлялося, що в VW почали роботу з рознесення деяких брендів (в першу чергу Skoda й Seat) у різні ринкові сегменти.

Марка Lamborghini приєдналася до Volkswagen Group у 1998 році, коли її офіційним власником стала фірма Audi AG.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest