Lucid Air офіційно обігнав Tesla Model S

Автор: Редакція | 07 Вер, 2020
Lucid Motors Air

Електричний седан Lucid Air проїхав чверть милі за 9,9 секунди, чим побив рекорд Tesla Model S.

Минулого місяця стало відомо, що седан Lucid Air міг перевершити світовий рекорд із розгону на чверті милі (402 м), який досі належав спецверсії Tesla Model S Performance (10,48 секунди) й теж був встановлений нещодавно.

Тепер вже офіційно компанія Lucid Motors оголосила час проходження дистанції седаном Air – 9,9 секунди, що є світовим рекордом для всіх седанів взагалі.
У компанії стверджують, що їм вдалося розробити унікальні силові установки, які являють собою модуль з електромотора і одноступеневої трансмісії, що видає 650 к.с.

У Lucid Air Dream Edition два таких мотора, проте їхня сумарна потужність не 1300 к.с., як можна було б подумати, а лише 1080 к.с.. Компанія поки не розголошувала точний час розгону до 100 км/год, обмежившись словами «менше 2,5 секунд». До речі, аналогічний показник Tesla Model S –  2,4 секунди.

За задумом творців, Air має у всьому перевершити Model S. У нього більший запас ходу, він швидше заряджається і, як тепер з’ясувалося, краще розганяється.
Проте ціна автомобіля теж має бути більшою, адже розробники неодноразово заявляли про преміальність машини. Серійна версія Air буде повністю розсекречена 9 вересня, де й будуть оприлюднені всі показники.

Тим часом Tesla вже готує глибоко модернізовану версію Model S.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Джерело: InsideEVs

Галерея Lucid Motors Air:
Фотограф: Lucid Motors
Фотограф: Lucid Motors
Фотограф: Lucid Motors
Фотограф: Lucid Motors
Фотограф: Lucid Motors
Фотограф: Lucid Motors
Фотограф: Lucid Motors
Фотограф: Lucid Motors
Фотограф: Lucid Motors

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest