Новий кросовер Mazda CX-60 «засвітив» салон

Автор: Редакція | 22 Лют, 2022
Mazda CX-60 під покриттям

Новий плагін-гібридний кросовер Mazda CX-60 дебютує 8 березня й виробник продовжує розкривати новинку на тізерах.

Після тізера, опублікованого кілька тижнів тому, Mazda знову запропонувала поглянути на новий CX-60, анонсований ще в жовтні 2021 року.

Як відомо, абсолютно нова модель буде побудована на платформі із заднім приводом, але цього разу марка не розголошувала жодних технічних деталей. Натомість було запропоновано трохи поглянути в салон.

Із 12-секундного відео можна навіть відчути розкішну атмосферу новинки.

Новий стиль інтер’єру

Mazda CX-50 2022 року
Інтер’єр  Mazda CX-50 2022 року

Вишуканий інтер’єр поєднує японський текстиль і хромовані акценти зі шкірою Nappa та вставками справжнього клена. Це перша модель Mazda, яка реалізує стиль «Musubu». Компанія описує його як «унікальний японський спосіб скріплення текстилю, який став джерелом натхнення для зшивання панелі приладів».

Усі ці елітні матеріали мають створити затишну атмосферу, яка, як ми знаємо з тестів CX-5, є однією з переваг виробника.

При цьому, оприлюднені раніше шпигунські знімки говорять про те, що плагін-гібридний кросовер залишиться вірним мові дизайну Kodo, адаптованої для архітектури із заднім приводом.

Модель вже «засвітила» чотиривипускні вихлипи, які йдуть від майже 300-сильного 2,5-літрового бензинового двигуна з електричною надбудовою.

Подальші плани

Mazda CX-50 2022 року
Mazda CX-50

Пізніше компанія запропонує ще більший CX-80, котрий матиме третій ряд та дебютує протягом наступних двох років до Європи й матиме аналог у вигляді ще ширшого CX-90 для Північної Америки.

Всі новинки будуватимуть на новій платформі й деякі моделі отримають рядні шестициліндрові двигуни на окремих ринках. Усі чотири- та шестициліндрові агрегати будуть певною мірою електрифіковані, але м’який гібрид буде стандартним. Рядний шестициліндровий дизельний двигун також в перспективі, як й менші чотирициліндрові трансмісії PHEV.

Тим часом, Mazda також розширює свою лінійку в США, де вже представлений кросовер CX-50 з повним приводом та гібридною установкою від Toyota.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest