Задньопривідна Mazda6 може дебютувати у 2022 році

Автор: Редакція | 06 Жов, 2021

Нове покоління седана Mazda6 може стати задньопривідним та отримати під капотом рядну «шестірку».

Після того, як Mazda оголосила про дворічну перерву від новинок, з’явились припущення, що виробник активував проект створення нової платформи, яку отримають нові моделі компанії, й зокрема Mazda6.

Нові ж повідомлення, зокрема від японського видання Spyder7, говорять про те, що новий флагманський седан дебютує у першій половині 2022 року.
Звісно, в якості натхнення для дизайну буде використаний концепт Mazda Vision Coupe 2017 року, який хоч й був дводверним автомобілем, але має трансформуватись у п’ятимісний седан.

При цьому, також ще раз озвучені припущення, що Mazda6 отримає задній привід та новий рядний шестициліндровий двигун, який, швидше за все, стане гібридом.

Крім того, очікується, що до лінійки силових агрегатів Mazda увійде 3,0-літровий рядний шестициліндровий дизельний двигун у парі з 48-вольтовою гібридною системою.
Пізніше Mazda6 також має отримати плагін-гібрид та повністю електричний варіант.

Очікується, що з новим флагманським седаном та новим кросовером під ймовірною назвою CX-50, марка планує кинути виклик преміум-брендам та повернутись на деякі ринки, звідки зокрема був вилучений Mazda6.

Минулого місяця Mazda також «анонсувала» CX-5 із заднім приводом й представила повністю електричний кросовер Mazda CX-30.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея концепта Mazda Vision Coupe:
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest