Mercedes відкликає кросовер EQC через несправність керма

Автор: Редакція | 08 Лис, 2021
Mercedes-Benz EQC 2020 року

Німецький бренд Mercedes-Benz опублікував повідомлення про відкликання понад 19 000 зразків електричного кросовера EQC через побоювання, що гідропідсилювач керма може раптово вийти з ладу.

У своєму прес-релізі Mercedes-Benz не уточнив, скільки автомобілів вже має несправність керма, але, згідно з веб-сайтом car-recalls.eu, відкликані автомобілі були виготовлені в період з 11 грудня 2019 року по 18 травня 2020 року.

Також повідомляється, що в Німеччині було продано 3073 автомобілі, які відносяться до цієї кампанії з відкликання.
У прес-релізі компанія сказала: «Mercedes-Benz AG визначила, що на деяких автомобілях EQC (платформа 293) джгут проводів електричного кермового управління міг бути пошкоджений під час процесу складання.

У цьому випадку вода може потрапити в джгут проводів через пошкоджену ізоляцію і з часом проникнути в блок управління кермом. Як наслідок, система допомоги керма може вийти з ладу спонтанно, також під час руху. У цьому випадку водій буде повідомлений червоним попереджувальним повідомленням на дошці приладів».

Це остання з низки проблем контролю якості, які мучили EQC з моменту його запуску в 2019 році. На сайті car-recalls.eu наведено п’ять додаткових повідомлень про відкликання, які охоплюють такі проблеми, як слабкі болти переднього диференціала, неправильно затягнуті гайки подушки безпеки, невідповідні замки спинки сидінь та пошкоджені корозією корпуси акумулятора.
Раніше цього року Mercedes був змушений відкликати близько мільйона автомобілів у США після того, як виявилося, що функція попередження служби екстреної допомоги eCall може передати неправильне місцезнаходження в разі аварії. Тоді повідомлялося, що постраждали й європейські автомобілі, хоча офіційної кількості не було названо.

Раніше GM оголосив про відкликання всіх Chevrolet Bolt через ризик пожежі, що вже коштувало компанії майже 1 мільярд доларів. А минулого року Hyundai теж відкликав 77000 електричних кросоверів Kona через небезпеку пожежі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Autocar

Галерея Mercedes-Benz EQC 2020 року:
Фотограф: Mercedes-Benz
Фотограф: Mercedes-Benz
Фотограф: Mercedes-Benz
Фотограф: Mercedes-Benz

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest