Mitsubishi L200 взяли участь у гуманітарній місії в Карпатах

Автор: Редакція | 09 Лип, 2020
Mitsubishi L200 в Карпатах

Пікапи Mitsubishi L200 взяли участь у гуманітарній місії, яку організував Клуб позашляхових пригод під егідою Червоного хреста України для допомоги потерпілим через повені в Карпатах. У кузовах пікапів доставили продукти першої необхідності у важкодоступні села Верховинського району, Івано-Франківська область.

Клуб позашляхових пригод, який з 2009 року отримав статус загону швидкого реагування Червоного хреста в Україні в надзвичайних ситуаціях, 2-6 липня 2020 року організував основний склад команди для гуманітарної експедиції з метою допомогти постраждалим в результаті повені.
Компанія Mitsubishi Motors в Україні надала пікапи Mitsubishi L200 для перевезення продуктів першої необхідності, які стануть у пригоді, поки сполучення між селами та районним центром не буде налагоджено.

Протягом місії десятки малозабезпечених сімей в селах Стовпні, Грамотне, Голошина отримали продукти й медикаменти (антибіотики, знезаражувальні засоби для очищення води, засоби першої допомоги, протиаритмічні ліки для людей з серцевими захворюваннями). Ці села знаходяться високо в горах, дороги до них або зруйнувалися в результаті зсувів, або були розмиті, тому учасники місії подолали непростий шлях.
Дмитро Ковальов, голова Клубу позашляхових пригод: «З компанією Mitsubishi Motors Україна ми співпрацюємо досить давно, їхні позашляховики нерідко ставали частиною наших гуманітарних місій. Радий, що і цього разу компанія нас підтримала. Де пройшли Mitsubishi L200, ледь би пройшли інші. Положення з дорогами високо в горах і транспортне сполучення між селами завжди було непростими. Повінь значно погіршив ситуацію».

Раніше в Україні на базі Mitsubishi L200 створили автомобіль екстреної медичної допомоги, а до цього в нашій країні стартували продажі нового Mitsubishi Pajero Sport.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея Mitsubishi L200 в Карпатах:
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest