Mitsubishi анонсував новий Outlander PHEV

Автор: Редакція | 02 Жов, 2021
Mitsubishi Outlander PHEV 2023 року

Mitsubishi Outlander PHEV нового покоління має з’явитись вже незабаром як модель 2023 року.

Після презентації нової генерації Mitsubishi Outlander, плагін-гібридної версії представлено не було. Й досі модель PHEV продається в кузові попереднього покоління, який до речі редакція Motorcar тестувала позаминулого року.

Тим не менш, про появу Mitsubishi Outlander PHEV нового покоління говорили вже давно, але тепер виробник анонсував новинку офіційно.
Суттєвою відмінністю новинки від попереднього Outlander PHEV із одним електродвигуном на задній осі, стало те, що модель 2023 року отримає два електродвигуни, по одному для кожної осі. Проте жодних технічних особливостей стосовно потужності не оприлюднено.

Аналогічна інформація відсутня й про двигун внутрішнього згоряння. Наприклад, Outlander поки актуального покоління має бензиновий агрегат об’ємом 2,4 літра потужністю 135 к.с. та 201 Нм крутного моменту.

Єдине, що відомо так це впровадження еволюційної версії приводу Super-All Wheel Control (S-AWC), яка має покращити розподіл потужності між передніми та задніми колесами. Порівняно зі звичайними моделями, що працюють тільки від двигуна внутрішнього згоряння, де система використовує гальмівну силу тільки для лівого або правого колеса на передній осі, вбудована гібридна версія виграє від системи управління гальмуванням на задні колеса.

На даний час, очікується поява нового Mitsubishi Outlander PHEV лише на ринках Америки та Азії, адже в Європі досі не представлено нове покоління «Чужинця», адже марка раніше оголосила про вихід зі Старого континенту.
Офіційно виробник обіцяв для Європи лише дві новинки – локалізовані позашляховики, які випускатимуть на заводах Renault.

Поява нового Mitsubishi Outlander в Україні теж поки не анонсована, як й версії PHEV. До речі, продажі плагін-гібридного «Аутлендера» в нашій країні теж зупинені.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея тізерів Mitsubishi Outlander PHEV 2023 року:
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Motor.es

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest