Mitsubishi запланувала залишити Європу?

Автор: Редакція | 31 Тра, 2020

Після невтішних результатів у Європі, японський бренд Mitsubishi оголосив, що планує переглянути свою загальносвітову стратегію.

Нещодавно альянс Renault-Nissan-Mitsubishi оголосив про пріоритетизацію певних марок у певних регіонах, аби бренди не забирали один у одного клієнтів та могли оптимізувати витрати.

Серед іншого було вирішено, що Renault отримає пріоритет в Європі, Південній Америці та Північній Африці, Nissan стане лідером в Китаї, Північній Америці й Японії, а Mitsubishi стане головною в країнах АСЕАН та Океанії.
Майже одразу після цього Nissan оголосив про план розвитку своїх моделей у відео «від А до Я», де зокрема був вперше офіційно показаний кросовер Nissan Qashqai.

Також компанія Renault оголосила про свій план скорочення виробничих потужностей, який має зберегти всьому Альянсу два мільярди за три роки.
А ось про плани Mitsubishi досі нічого не чути.

Mitsubishi, безперечно, займає лідерство у Південно-Східній Азії, де машини на платформах пікапів залишаються дуже популярними, як й компактні автомобілі. Крім того, бренд може запропонувати Альянсу свої розробки у гібридних технологіях, що призвели до успіху Outlander PHEV.

А що ж в Європі?

Mitsubishi GC-PHEV 2015 року

Як стверджує видання Motor1, останні два роки не були успішними для Mitsubishi на Старому континенті. Зокрема, частка діамантового бренду у продажах автомобілів була занадто малою, а всі машини виробляються в Азії замість локалізованого виробництва в Європі, що не може не впливати на економічні показники.

У перші чотири місяці 2020 року Mitsubishi зайняв лише 1,1 відсоток європейського ринку нових легкових автомобілів.

Саме через такі показники, видання Automotive News Europe вважає, що у Mitsubishi не впевнені у своєму майбутньому в Європі.
Зокрема, генеральний директор Mitsubishi Motors Такао Като заявив, що на даний момент не все йде за планом: «Нам потрібно більше часу, щоб налагодити наш майбутній напрямок у Європі», – сказав він.

За словами прес-секретаря компанії, європейський план Mitsubishi буде презентований за кілька тижнів.

«Стосовно подальшої регіональної специфіки, нам доведеться почекати, поки MMC оголосить власний середньостроковий план, щоб побачити, куди Європа вписується (сфера, обсяг, моделі, технології) в рамках нового плану альянсу», – заявила речник для Automotive News Europe.

На даний момент відомо, що новий Mitsubishi Outlander може отримати мотори від Nissan, а новий Mitsubishi Pajero може з’явитися у 2021 році.

Останніми новинками бренду в Україні були старт продажів нового Mitsubishi Pajero Sport, а також презентація нового компактного кросовера ASX.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Додати свій коментарMitsubishi запланувала залишити Європу
Чому Mitsubishi може залишити Європу?

Mitsubishi може залишити Європу через погані показники два роки поспіль

Це частина плану альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi?

Альянс Renault-Nissan-Mitsubishi наразі розділив ринки між компаніями

На яких ринках сконцентрується Mitsubishi?

Mitsubishi стане головною в країнах АСЕАН та Океанії

Коли Mitsubishi оголосить свої плани?

Mitsubishi планує оголосити свою програму за кілька тижнів
Pin It on Pinterest