У Mitsubishi розповіли про плани щодо модельної лінійки

Автор: Роман Галімон | 21 Чер, 2020

Генеральний директор Mitsubishi Такао Като розповів про нові та дуже важливі деталі щодо дорожньої карти, якої компанія буде дотримуватися найближчими роками.

Після того як альянс Renault-Nissan-Mitsubishi оголосив про загальний план розподілу ринків та економії витрат, дві інших компанії з цього альянсу вже розкрили свої подальші плани: зокрема, Renault збирається зберегти 2 мільярди за три роки, а Nissan навіть показав свої майбутні новинки.
Проте від Mitsubishi вже довгий час нічого не було чутно, хоча компанія раніше заявляла, що її потрібна деяка пауза на оприлюднення подальших планів.

Й ось тепер генеральний директор Mitsubishi Такао Като зробив кілька заяв, які проливають світло на дорожню карту, за якою буде слідувати бренд.

Після щорічних зборів акціонерів компанії стало відомо, що першим кроком стане зменшення керівникам Mitsubishi зарплати майже вдвічі.

Крім того, компанія Mitsubishi має зменшити глобальні витрати на 20%, що має зберегти близько 1 мільярда доларів до кінця фінансового року, що закінчується 31 березня 2022 р.
«Селекція та концентрація» – дорожня карта Mitsubishi

Mitsubishi GC-PHEV 2015 року

Як відомо, між брендами альянсу будуть поділені певні ринки та країни. Зважаючи на гарні продажі Mitsubishi отримає пріоритетність у Південно-Східній Азії та Океанії.

Проте компанія планує залишиться й в Європі. При цьому нова стратегія Mitsubishi називатиметься «Селекція та концентрація», тобто для конкретного ринку обиратимуться певні моделі, які історично мають там успіх.

«Наша мета – збільшити продажі в регіонах, де ми можемо запропонувати свою основну продукцію. Але ми поступово зменшимо свою присутність на мега-ринках», – сказав генеральний директор Mitsubishi виданню Automotive News.
За очікуваннями, Mitsubishi також очолить розробку плагін-гібридних технологій для моделей D-сегмента. А стосовно моделей, на які ставитиме бренд, Kato сказав, що вони зосереджуватимуться на пікапах, позашляховиках та мікроавтобусах. Хоча домашній ринок бренду напевно отримає звичні седани та сітікари.

Раніше також стало відомо, що новий Mitsubishi Outlander отримає мотори від Nissan, новий Mitsubishi Pajero може з’явитися у 2021 році.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея концепта Mitsubishi Mi-Tech 2019 року:
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest