Mitsubishi представив компактний кросовер Space Star Cross

Автор: Роман Галімон | 25 Чер, 2021
Mitsubishi Space Star Cross 2021 року

Японський виробник Mitsubishi вивів на ринок Європи компактний кросовер Space Star Cross.

Попри те, що лише рік тому Mitsubishi оголосила про вихід із ринку Європи, цьогоріч бренд вирішив презентувати компактний кросовер Space Star Cross для європейських покупців.
Фактично на ринку деяких країн Європи досі продаються моделі японського бренду й зокрема моделі Space Star, що відома в інших регіонах як Mirage.

Модель Mirage має досить велику історію з 1978 року й даний момент вже виробляється шоста генерація доволі популярного сітікара. До речі, кілька років тому Mirage отримав «рейстайлінг».

В Європі з 1998 до 2005 року під брендом Space Star продавався мінівен, але у 2012 році під цією назвою було вирішено вивести вже відомий компактний автомобіль. З тих пір європейські покупці майже кожний рік купують більше 25 000 примірників цієї машини.
Тим не менш, конкуренція змусила Mitsubishi рухатись далі й ось на ринок виводиться кросоверна версія сітікара. Вивчення попиту розпочнуть із Португалії.

Вже не сітікар

Mitsubishi Space Star Cross 2021 року

Вочевидь, версія Mitsubishi Space Star Cross відрізнятиметься «псевдокросоверним» пакетом, до якого входять, наприклад, накладки на колісні арки з темного пластику та аналогічні бічні пороги.

Також, внизу на панелях задніх дверей доданий напис «Cross», аби мабуть збільшити спортивність моделі, тоді як спереду в області решітки радіатора та капоту теж з’явились темні наклейки.
Ззаду також є зміни у вигляді нового бампера з накладками, що імітують металевий захист днища. Крім того, Space Star Cross також отримав помітний спойлер на двері багажника, що пофарбований у чорний колір, як й накладки на дзеркалах. Й, звісно, модель отримала збільшений кліренс.

Дизайн

Mitsubishi Space Star Cross 2021 року

Модель пропонуватиметься лише у трьох кольорах: Solid White, Ice Silver та Titanium Grey.

В салоні теж можна знайти відмінні деталі, де звична тканинна оббивка отримала коричневі шкіряні вставки зверху, що безумовно додає особливої відмінності моделі. А приладова панель прикрашена блискучою чорною обробкою вентиляційних отворів кондиціонера.

Mitsubishi Space Star Cross 2021 року

Новий Mitsubishi Space Star Cross пропонується тільки з 1,2-літровим трициліндровим бензиновим двигуном MIVEC, який розвиває максимальну потужність 71 к.с. та має крутний момент 102 Нм.

Стосовно цін, то якщо звичайний сітікар пропонується за 12350 євро, то цінник кросоверної версії починається від 12 850 євро.

Раніше також стало відомо, що Mitsubishi уклала угоду з Renault, завдяки якій французька марка випускатиме дві моделі Mitsubishi для європейського ринку.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Mitsubishi Space Star Cross 2021 року:
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest