Mitsubishi відмовилась від переговорів із SsangYong

Автор: Роман Галімон | 16 Гру, 2020

Бренд SsangYong намагався взяти під контроль операції Mitsubishi у Великій Британії, але японська марка вийшла з переговорів.

У SsangYong підтвердили, що Mitsubishi відмовилась від переговорів щодо передачі своєї діяльності у Великій Британії. Останні три місяці між японською маркою та Bassadone Automotive Group, материнською компанією та дистриб’ютором SsangYong, йшли перемовини з цього питання.
Представник Mitsubishi сказав: «Хоча існував діалог із зацікавленими сторонами щодо аспектів бізнесу Mitsubishi Motors у Великій Британії, зараз прийнято рішення не продовжувати ці розмови далі.

Найближчими місяцями Mitsubishi Motors у Великій Британії розпочне свій перехід до післяпродажного бізнесу, що підтримується його мажоритарним акціонером Mitsubishi Corporation та Mitsubishi Motors Corporation, й забезпечить 350 000 водіїв Mitsubishi на дорогах Великій Британії повною підтримкою з точки зору деталей, аксесуарів, технічного обслуговування, гарантії, відкликання та ремонту в майбутньому».

Ця новина з’явилась після того, як у липні Mitsubishi оголосила про вихід із Великої Британії та європейських ринків, й надалі не планує представляти моделей наступного покоління в цих країнах. До речі, в Україні бренд планує залишитись.
Проте в Британії існували припущення, що Mitsubishi передасть контроль над своїми операціями іншому бренду, який продаватиме нові моделі й займатиметься обслуговуванням вже існуючого парку проданих авто. Саме з цього приводу були перемовини із SsangYong.

Цікаво, що у переговорах брав участь Нік Лейрд, генеральний директор Bassadone Automotive Group, і Джим Тайрелл, колишній бос Mitsubishi UK, а нині голова SsangYong GB.

Лейрд для видання Auto Express прокоментував ситуацію так: «Новини явно невтішні – однак ми бажаємо Mitsubishi всього найкращого у майбутньому».
Незважаючи на це, Mitsubishi планує зберегти присутність у Великій Британії протягом наступного десятиліття, щоб допомогти підтримувати машини, які вже є на британських дорогах.

Дилерська мережа японського бренду залишатиметься недоторканою до тих пір, поки не вичерпається попит, а пункти обслуговування та запасних частин залишатимуться відкритими в найближчому майбутньому.

На разі, Mitsubishi готує до дебюту нове покоління Outlander, який вже з’явився на першому зображенні, а також анонсувала два нових електрокара найближчими роками.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest