Mitsubishi позбавить Європу одразу трьох кросоверів

Автор: Редакція | 11 Сер, 2020

Японський бренд Mitsubishi планує радикально скоротити витрати в Європі шляхом зменшення кількості представлених моделей.

Нещодавно Mitsubishi оприлюднила свою нову середньострокову стратегію, в якій йдеться про переміщення ринкових активностей з країн Європи на регіон Південно-Східної Азії. Все це відбувається в рамках загальної стратегії розподілу ринку всередині альянсу Renault-Nissan- Mitsubishi.

Й хоча Україна під це скорочення не підпала, відповідно до плану марка мала припинити продавати на ринку ЄС нові моделі.
Однак, за даними Automotive News, Mitsubishi має намір скоротити й актуальну лінійку. З посиланням на власні поінформовані джерела стверджується, що компанія вже у вересні припинить постачання відразу трьох моделей. Причому йдеться в першу чергу про найпопулярніші в Європі позашляховики.

Зокрема, мають бути заморожені поставки гібридної модифікації Outlander, а також невеликих кросоверів ASX та Eclipse Sport: ці три моделі забезпечили марці 64% всіх продажів у 2020 році.

Як стверджують джерела, тим самим фірма уникне витрат на адаптацію автомобілів до нових стандартів в обсягах шкідливих викидів. При цьому Mitsubishi продовжить продавати в Європі компактне сімейство Mirage та пікап L200 як мінімум до кінця 2021-го.
Опитані виданням європейські дилери марки назвали те, що відбувається «абсурдом» і заявили, що продовжувати роботу, маючи на руках лише дві застарілі моделі, неможливо.

Варто відзначити, що раніше – до прийняття стратегії, спрямованої на максимальну економію – Mitsubishi планувала вивести на європейський ринок нове покоління Outlander. Статися це повинно було наприкінці нинішнього року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Mitsubishi Outlander PHEV:
Фотограф: Роман Галімон
Фотограф: Роман Галімон
Фотограф: Роман Галімон
Фотограф: Роман Галімон
Фотограф: Роман Галімон
Фотограф: Роман Галімон
Фотограф:
Фотограф: Роман Галімон

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest