1400-сильний Mustang Hoonicorn поганявся проти Tesla Model S Plaid

Автор: Редакція | 10 Гру, 2021
Mustang Hoonicorn проти Tesla Model S Plaid

Спеціально створений 1400-сильний Hoonicorn на основі Ford Mustang протистояв проти 1020-сильного електричного седана Tesla Model S Plaid.

Перегонам спеціально створеного Hoonicorn проти всіх машин миру присвятив відомий гонщик Кен Блок нові відео на своєму YouTube-каналі «Hoonigan». Черговим суперником став найшвидший серійний автомобіль у світі Tesla Model S Plaid.

Проте відстоювати прізвище Блоків взялася 14-річна дочка Ліа Блок, яка вже добре знайома з технікою батька.

Насправді кидати виклик найшвидшому електричному автомобілю – це дійсно справжнє випробування. Наприклад, у липні болід Ф1 Benetton B197 спробував свої сили зі звичайною Tesla Model S. А на Нюрбургринзі вже давно ведеться боротьба за найкращий час на колі між версією Plaid та електрокарами Porsche.

Порівняння характеристик

Mustang Hoonicorn

Відомо, що 1020-сильний Tesla Model S Plaid, котрий оснащений трьома електромоторами, здатний розігнатися до 100 км/год менш ніж за 2 секунди на підготовленій трасі.

Але й Кен Блок теж підготував справжнього монстра Hoonicorn, в якому мало що залишилось від оригінального Ford Mustang. 6,7-літровий двигун V8 доповнений двома турбінами Garrett й видає 1400 к.с. Крім того, менша вага гонщиці також могла зіграти на руку, адже Hoonicorn важить лише 1360 кг проти 2350 кг Tesla Model S Plaid.

Протистояння

Mustang Hoonicorn

Під час першої гонки Model S Plaid трохи стрибнув на старті, але пані Блок змогла відновити позиції ближче до середини дистанції, яка складала 1000 футів (305 м). Перемога ж Hoonicorn була навіть у пару корпусів автомобіля.

Для другої гонки власник «Тесли» попросив фору в два корпуси, аби дати Model S перевагу впоратися зі стартом, а також попросив скоротити дистанцію до 500 футів (152 м), щоб утримати Tesla в найкращому режимі. Й ця спроба залишилась за електрокаром.

Останній раунд конкуренти почали вже без фори, хоча дистанцію залишили на рівні 500 футів. Тим не менш, цього вистачило, аби Hoonicorn прийшов першим до фінішу.

Хоча за підсумками трьох спроб Tesla Model S Plaid програла 1400-сильному Ford Mustang «Hoonicorn», тим не менш саме електрокар можна замовити на заводі й отримати за доволі доступною ціною. А ось спеціально розроблений дріфт-кар навряд чи можна буде купити за аналогічні гроші.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest