Nissan Leaf оновився для модельного 2022 року

Автор: Редакція | 23 Лют, 2022
Nissan Leaf 2022 року

Японський виробник Nissan анонсував оновлений Leaf модельного 2022 року, котрий вже незабаром дебютує в Європі.

Починаючи з квітня цього року Nissan почне приймати замовлення на оновлену версію Leaf на європейських ринках. У новому модельному році немає значних технологічних оновлень, хоча оновлений зовнішній вигляд і додаткові параметри налаштування повинні підтримувати високий попит на електромобілі, поки не з’явиться заміна у вигляді кросовера у 2025 році.

Nissan Leaf 2022 року

Фактично, це той самий автомобіль, який дебютував у 2017 році, але екстер’єр доповнений новими колісними дисками 16- і 17-дюймових розмірів. Оновлений логотип Nissan з’являється на передній панелі, колесах та ззаду, а також оновлена колірна гамма. Тепер до неї входить шість монотонних відтінків та п’ять варіантів двоколірного забарвлення, включаючи покриття Universal Blue і Magnetic Blue, які є спільними з новими Qashqai та Ariya.

Nissan стверджує, що Leaf й надалі буде доступний з двома варіантами батареї в Європі, і хоча немає детальної інформації про їхню ємність, немає підстав вважати, що вони відрізняються від наявних акумуляторів на 40 кВт-год та 62 кВт-год для Leaf 2021 року.

Nissan Leaf 2022 року

До речі, з минулого року Leaf офіційно продається й в Україні. Доступна саме версія з батареєю на 40 кВт-год, з якою виробник обіцяє пробіг у 270 км у змішаному режимі або 389 км у місті (за циклом WLTP). Motorcar детально писав про електрокар в огляді тест-драйву.

Leaf 2022 року також збереже дві свої найбільш технологічні функції. Технологія ProPilot (поки недоступна в Україні) дозволяє електромобілю автоматично зупинятися, запускатися та підтримувати безпечну дистанцію до автомобіля попереду.

Nissan Leaf 2022 року

Функція e-Pedal, тим часом, дозволяє водієві прискорюватися, сповільнюватись і зупинятися лише однією педаллю. Остання версія інформаційно-розважальної системи NissanConnect, у свою чергу, має підключення Android Auto та Apple CarPlay.

При цьому, в Nissan заявляють, що паралельно розширюватимуть лінійку й планують запуск 23 нових електрифікованих моделей – включаючи 15 повноцінних електромобілів – до 2030 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Nissan Leaf 2022 року:
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest