Презентація нового покоління кросовера Nissan Qashqai

Автор: Редакція | 18 Лют, 2021
Nissan Qashqai 2021

Японська марка Nissan сьогодні презентує нове покоління кросовера Qashqai й редакція Motorcar пропонує разом переглянути дебют новинки.

Майже два місяці Nissan проводила кампанію з презентації нового покоління Qashqai. Останніми новинами було оголошення дати прем’єри, розкриття інтер’єру кросовера та деяких акцентів зовнішнього дизайну.
Нещодавно також були оприлюднені дизайн задніх ліхтарів, які вочевидь адаптовані з представленого минулого року більшого позашляховика Nissan Rogue. Також було показано поєднання капота та чорної арки, що підтверджує двоколірну схему для компактного кросовера.

Сьогодні японський виробник онлайн проводить презентацію компактного позашляховика, тому пропонуємо переглянути дебют новинки.

На даний момент вже відомо, що Qashqai отримає 12,3-дюймовий екран медійної системи, а система клімат-контролю матиме окремий дисплей.

Також вже оголошено, що для європейського ринку дебютує система E-Power: у Qashqai встановлять 1,5-літровий бензиновий двигун, який працюватиме виключно як генератор для подачі енергії на електродвигун потужністю 190 к.с.
Проте новий Qashqai буде оснащений й іншими двигунами: м’яко-гібридним 1,3-літровим двигуном із двома виходами потужності – 140 к.с. та 158 к.с., а до нього пропонуватиметься на вибір шестиступенева механічна коробка передач або варіатор.

Дебют нового покоління Nissan Qashqai відбудеться 18 лютого об 12:00 за київським часом.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея тізерів Nissan Qashqai 2022 року:
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest