Nissan відмовиться від двигунів внутрішнього згоряння

Автор: Редакція | 08 Лют, 2022
Nissan Rogue Hybrid 2017 року

Японський виробник Nissan може відмовитись від розробки нових двигунів внутрішнього згорання для всіх ринків, за винятком США.

Як повідомляється, Nissan стане першим великим японським автовиробником, який повністю відмовився від розробки нових двигунів внутрішнього згоряння (ДВЗ) для глобальних ринків.

Згідно з припущеннями, виробник натомість зосередиться на своїй стратегії щодо електромобілів, за винятком лише Сполучених Штатів, де будуть продовжувати розроблятися та випускатися нові бензинові двигуни.

Нові двигуни не для Європи

Nissan Micra 2024 року

Інформацію оприлюднило агентство Nikkei, одне з найбільших у світі фінансових видань і загалом надійне джерело новин у цій галузі. Видання стверджує, що Nissan вже припинив розробку двигунів внутрішнього згоряння для європейського ринку, оскільки майбутні стандарти викидів Євро 7 становлять величезний виклик для автомобільних компаній.

Зазначається, що японська компанія визначила, що нові правила значно підвищать витрати на дослідження та розробки бензинових і дизельних двигунів наступного покоління.

Стосовно Китаю та Японії, Nissan поступово припинить розробку нових двигунів внутрішнього згоряння також для цих двох ринків. Натомість автовиробник оновить і покращить існуючий асортимент паливних моторів і приділить особливу увагу тим, які використовуються в гібридних автомобілях. Джерела, «знайомі з планами компанії», повідомили Nikkei, що заводи по виробництву двигунів не будуть закриті, а робочі місця не будуть втрачені.

Нові двигуни для США

Nissan Micra 2024 року
Тізер нового Nissan Micra 2024 року

Також зазначається, що для Сполучених Штатів Nissan продовжить розробляти нові бензинові двигуни в основному для ринків пікапів і позашляховиків, де бренд все ще бачить певний попит на транспортні засоби з традиційним двигуном.

Проте, як повідомляється, компанія значно скоротить свої щорічні інвестиції в дослідження і розробку двигунів, які на даний момент становлять близько 500 мільярдів ієн (4,3 мільярда доларів за поточним обмінним курсом). Очікується, що величезна частина заощаджень буде спрямована на розробку нових електричних силових агрегатів і транспортних засобів.

До речі, до 2025 року в ЄС можуть переглянути норми для плагін-гібридних автомобілів, а BMW оголосила, що все одно не зупинятиме розробку ДВЗ.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest