Nissan показав перше зображення нового кросовера X-Trail

Автор: Роман Галімон | 13 Чер, 2020
Nissan Rogue / X-Trail 2021 року

Японський виробник Nissan презентував перший тізер нового покоління кросовера Rogue, який продається в Україні під назвою X-Trail. Дебют новинки відбудеться 15 червня.

Шпигунські фотографії, патентні зображення та витоки майже не зіпсували ефектності вигляду нового Nissan Rogue/X-Trail. Японський кросовер третього покоління має з’явитись у понеділок, 15 червня.
Відповідно до тізеру підтверджені деякі особливості Rogue / X-Trail модельного 2021 року: зокрема, радіатора решітка у стилі V-Motion відповідає тому, що було на «шпигунських» зображеннях. Також присутній дизайн із відділенням фар від денних вогнів. При цьому фари розташовані нижче й на передньому бампері.

Тізер також демонструє набагато агресивніші форми кросовера, які мають замінити попередній м’якший дизайн позашляховика та зробити якого більш кутастим.
Під капотом

Nissan Rogue / X-Trail 2021 року
Nissan Rogue / X-Trail 2021 року

Й хоча вже зрозуміло, що Nissan суттєво оновлюватиме екстер’єр та інтер’єр Rogue / X-Trail, поки незрозуміло, які зміни відбудуться під капотом.

Існує ймовірність, що 2,5-літровий чотирициліндровий двигун кросовера залишиться з незначними перетвореннями та отримає невелику додачу потужності, яка виведе мотор на рівень 180 к.с (134 кВт) та 237 Нм крутного моменту.

Варто додати, що в Україні позашляховик продається також з двома іншими двигунами: 1,6 літровим дизелем та 2-літровим бензиновим двигуном. Цікаво буде побачити, що станеться з ними в епоху гібридизації силових установок.
Варто додати, що Nissan Rogue, попри створення актуальної генерації ще у 2013 році, все ще добре продається. Наприклад, в Америці це був шостий найбільш продаваний автомобіль у 2019 році. А в Україні кросовер X-Trail також увійшов у топ-10 бестселерів минулого року.

Наша редакція теж встигла протестувати актуальну версію X-Trail, проте нова генерація, судячи з витоків інформації, має бути суттєвим кроком у дизайні та технологіях.

Також нещодавно Nissan вивів на тести новий кросовер Qashqai, а Nissan GT-R 50 від ItalDesign вперше виїхав на трасу.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Nissan Rogue (з брошури):
Фотограф: Kurdistan_Automotive_Blog
Фотограф: Kurdistan_Automotive_Blog
Фотограф: Kurdistan_Automotive_Blog
Фотограф: Kurdistan_Automotive_Blog

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest