Opel Insignia перетворять на кросовер у 2024 році

Автор: Редакція | 02 Січ, 2022
Opel Insignia 2024 року

Німецький седан Opel Insignia не отримає продовження наступної генерації, а перетвориться на кросовер за два роки.

Попит на кросовери змусив компанію Stellantis переглянути плани розвитку бренду Opel (Vauxhall в Британії) й наступне покоління Insignia із ліфтбека трансформується у кросовер із значним кліренсом.

Британське видання Auto Express стверджує, що такий перехід станеться 2024 року.

Спільна платформа

Opel Insignia 2024 року
Opel (Vauxhall) Insignia 2024 року. Фото: Auto Express

Очікується, що наступна Insignia базуватиметься на платформі eVMP, яку отримають майбутні кросовери Peugeot 3008 і 5008. Таким чином, кросовер буде доступний з вибором електричних силових агрегатів, пропонуючи запас ходу від 400 до 640 км, залежно від акумуляторної батареї та двигунів.

Архітектура eVMP сумісна з акумуляторами ємністю від 60 кВт-год до 100 кВт-год – і, ймовірно, матиме широкий діапазон конфігурацій електродвигунів, починаючи з передньопривідної силової установки на 134 кінські сили від Corsa-e і закінчуючи 335 к.с. двомоторної системи повного приводу від флагмана.

Не лише електричний

DS Automobiles анонс кросовер DS4

Проте, буде створений не лише електричний кросовер Opel Insignia, але й гібридні версії, адже  шасі Stellantis eVMP (перероблена версія існуючої платформи EMP2) зможе запропонувати гібридну системи.

Opel (та споріднені марки Citroen і Peugeot) не оприлюднив жодних подробиць про систему PHEV, призначену для його автомобілів наступного покоління. На даний момент компанія використовує 1,6-літровий агрегат потужністю 296 к.с. з акумулятором ємністю 13,2 кВт-год, що забезпечує максимальну дальність ходу близько 64 км. Однак моделі наступного покоління бренду можуть підвищити ефективність.

Видання Auto Express створила рендерні зображення можливого вигляду кросовера Insignia й припускає, що автомобіль розміститься десь між позашляховиком та мінівеном. Можливо, новинка навіть буде чимось схожа із новим кросовером Citroen C5 X.

Нинішній Opel Insignia отримав оновлення минулого року, а це означає модель протримається щонайменше три роки на ринку. За цей час Peugeot має запустити нові 3008 і 5008, а потім передати напрацювання німецькому бренду.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest