Opel Mokka посередньо пройшов «лосиний тест»

Автор: Редакція | 09 Сер, 2021
Opel Mokka 2020 року

Кросовер Opel Mokka модельного 2021 року пройшов через «лосиний тест», проте автомобіль показав посередній результат.

Opel представив нове покоління кросовера Mokka, яке отримало суттєво змінений дизайн у порівнянні з попередником. До речі, автомобіль вже доступний в Україні та відомі його комплектації.
Проте іноді варто знати не лише ціни на технічне оснащення, але на що здатний кросовер.

Видання KM77.com традиційно проводить випробування нових моделей й зокрема провело «лосиний тест» Opel Mokka із ДВЗ. Результати стосовно електричної версії Mokka-e будуть оприлюднені окремо.

«Лосиний тест» передбачає, що тестований автомобіль імітує намагання уникнути зіткнення з перешкодою, яка несподівано виникає на дорозі (зазвичай у країнах Скандинавії йдеться про тварини або, якщо конкретно, то лося). При цьому в тесті водій має двічі швидко змінити смугу руху, а машина залишитись у межах, що виділені конусами.
Враховуючи назву видання KM77.com, стає зрозумілим їхній орієнтир на еталону швидкість тесту – 77 км/год.

Тим не менш, перша спроба із Opel Mokka була здійснена на швидкості 78 км/год, але кросовер заїхав у другий сектор із великим креном, а в останньому секторі збив майже всі конуси.

Найкраща спроба була здійснена з показником спідометра 76 км/год, хоча при цьому автомобіль теж сильно зносило при намаганні змінити смугу.

Інші спроби на швидкостях 78 та 79 км/год теж не завершились успіхом й у додаткових матеріалах зазначається, що Opel Mokka має доволі тверду підвіску, яка добре працює на швидких прямих, але не зовсім своєчасно реагує в поворотах.

Хоча навіть ці результати німецького кросовера виглядають значно краще за «лосиний тест» Hyundai Tucson або навіть Toyota RAV4.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Opel Mokka 2020 року:
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest