Panasonic показала нові потужні акумулятори для Tesla

Автор: Редакція | 01 Лис, 2021
Panasonic Tesla акумулятор 4680

Компанія Panasonic представила потужні акумулятори для автовиробника Tesla, які матимуть більшу ємність.

Японський виробник Panasonic показав акумулятор 4680, котрий, як обіцяла Tesla на «Дні батарей», дозволить збільшити ємність у п’ять разів, але при цьому буде дешевшим у виготовленні.

У звітах Tesla, опублікованих на початку цього місяця, говориться, що компанія вже тестує акумуляторні батареї з використанням елементів 4680.
Для цього, Panasonic вже побудувала тестову лінію для нового формату на початку цього року. Елемент 4680 матиме збільшені розмірі батареї: 46 міліметрів (1,6 дюйма) в ширину і 80 мм (3,1 дюйма) у висоту.

Tesla стверджує, що до 2030 року виробництво батарей збільшиться в 100 разів завдяки новому типу батареї, і що новий дизайн елемента виробляє в шість разів більше потужності.

При цьому цифри виглядають реалістичними. Враховуючи, що елемент 4680 у 5,5 разів більше за 2170, який зараз використовуються в акумуляторних батареях Model 3 та Y, та в 8,0 разів більше за 18650, що використовуються в Model S та X (18650 трохи більший за типову батарейку АА).
Panasonic випускатиме новинку на заводі з виробництва акумуляторів у Неваді, який й постачатиме їх на Гігафабрику Tesla.

За інформацією видання Electrek, Tesla випустить перші автомобілі з акумуляторними елементами 4680 вже наступного року.

Поряд зі створенням акумуляторів 4680 для Tesla, Panasonic також постачатиме акумулятори американському електричному стартапу Canoo, який нещодавно оголосив про угоду з японською електронною корпорацією.

До речі, нещодавно прокатна компанія Hertz купила 100 000 електрокарів Tesla Model 3, а минулого місяця Tesla Model S Plaid встановив рекорд на Нюрбургринзі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Car and Driver


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest