Peugeot 108 та Citroen C1 знімуть із виробництва

Автор: Редакція | 17 Жов, 2020
Citroen C1 2015 року

Французькі мінікари Peugeot 108 та Citroen C1 виявилися невигідними для виробника й незабаром можуть бути зняті з виробництва.

PSA готується до запланованого злиття з Fiat Chrysler Automobiles, переглядаючи модельний ряд та переосмислюючи деякі зі своїх стратегій. У рамках перестановки французький виробник, швидше за все, попрощається зі своїми двома найменшими автомобілями на європейському ринку.
Хоча на даний момент нічого не підтверджено, але згідно з джералами видання Automotive News та агентства Reuters, моделі Peugeot 108 та Citroen C1 знаходяться на межі закриття. Це рішення було прийнято після згоди PSA залишити чеське спільне підприємство з Toyota, де й виробляються два мінікара разом із Toyota Aygo.

«PSA виходить як із заводу, так й з сегменту А, на якому виробники, безперечно, втратили найбільше грошей в Європі», – заявило одне з джерел Reuters.

«Поточні проекти можуть бути замінені новими, що стало можливим шляхом злиття з FCA. Злиття перевертає всі карти, особливо якщо врахувати, що сегмент A, починаючи з 500-х і закінчуючи Panda, невід’ємний від історії Fiat», – додало інше джерело.
З огляду на все, є дві основні причини виходу PSA від сегменту. Перш за все, завдяки жорсткішим європейським стандартам викидів, автовиробникам стає все дорожче продовжувати продавати міні-машини з двигунами внутрішнього згоряння, оскільки вони вимагають дорогих систем фільтрації вихлопних газів, щоб відповідати законам. Простіше кажучи, мінікари вже не є економічно вигідними.

Крім того, із злиттям PSA-FCA на горизонті відбуватиметься значний збіг у сегменті мінікарів із моделями двох компаній. Fiat – це легендарний бренд у цьому класі, і, мабуть, наймудрішим рішенням є позбавлення моделей 500 та Panda прямих конкурентів.

До речі, у Citroen вже нещодавно говорили, що невпевнені у майбутньому моделі C1, адже в них є міський автомобіль Ami.

Проте й Toyota не збирається стояти на місці, й перетворить Aygo на кросовер.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Citroen C1 2015 року:
Фотограф: Citroen
Фотограф: Citroen
Фотограф: Citroen
Фотограф: Citroen
Фотограф: Citroen
Фотограф: Citroen
Фотограф: Citroen
Фотограф: Citroen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest