Поліція протестувала Tesla Model 3

Автор: Редакція | 11 Гру, 2021
Tesla Model 3 для поліції Британії

Поліція Великої Британії протягом останніх дев’яти місяців тестувала Tesla Model 3 й перші результати виглядають багатообіцяючими.

Американський виробник електрокарів Tesla надав цьогоріч поліцейську версію седана Model 3 для екстрених служб Великої Британії з метою випробування та оцінки.

Ідея полягала в тому, щоб запропонувати правоохоронним органам життєздатну електричну патрульну машину напередодні урядової заборони на транспортні засоби з двигуном внутрішнього згоряння, яка почне діяти з 2030 року.

Тепер після дев’яти місяців Tesla у цій програмі, керівник екстрених служб Макс Тузс-Хобсон оприлюднив деякі висновки тестової кампанії. Перші повідомлення також виглядають обнадійливими – за словами Tesla, баттенбургська (про колір) версія Model 3 була схвалена як поліцією Великої Британії, так й громадськістю.

Дальність не проблема

Tesla Model 3 для поліції Британії

Найважливішою проблемою, з якою стикається поліція, переходячи на патрульні автомобілі з електротягою, є дальність, але Тузс-Хобсон наполягає, що це не було великою проблемою на етапі випробування. Він сказав: «Model 3 може проїхати понад 200 миль (321 км) без зупинки.

«Середня дальність на одному виклику у Великій Британії становить приблизно 7-15 хвилин. Найдовший пробіг наших автомобілів – понад чотири години активного патрулювання в складних умовах водіння».

Tesla також впевнена, що офіцери можуть заряджати свої автомобілі на зміну з мінімальними перебоями.
Тузс-Гобсон додав: «Минулого тижня я приєднався до відділу дорожнього руху, який пересів у автомобіль із запасом ходу всього 80 миль (128 км). Ми зупинилися на V3 supercharger та набрали 70 відсотків потужності менш ніж за 20 хвилин. Це дало нам ще 5–6 годин їзди за зміну. Крім того, ця заправка коштувала менше 20 фунтів стерлінгів».

Тузс-Гобсон також перелічив кілька інших переваг, таких як мінімальний знос гальм і шин, низькі витрати на технічне обслуговування та хороша реакція громадськості. Він навіть сказав, що поліцейські допоміжні системи (такі як камери ANPR та проблискові маяки) мають мінімальний вплив на дальність ходу автомобіля, витрачаючи «менш ніж на кілька миль» від максимального показника автомобіля.

Специфікація поліцейського Tesla Model 3

Tesla Model 3 для поліції Британії

Tesla не підтвердила жодних точних специфікацій для поліцейського тестового автомобіля Model 3, але за дисками можна припустити, що це повнопривідний варіант Performance. Це означає, що електрокар матиме запас ходу до 352 миль (566 км), час розгону від 0 до 100 км/год всього за 3,1 секунди та максимальну швидкість 244 км/год.

Тестування Model 3 в якості автомобіля швидкого реагування в Британії віддзеркалює аналогічні випробування в Сполучених Штатах за допомогою кількох поліцейських департаментів. Однак Tesla ще не підтвердила, чи поліція Великої Британії збирається взяти електромобілі у свій автопарк на постійній основі.

В даний час електричні поліцейські машини у Британії зустрічаються рідко, але вони стають все популярнішими. На початку 2020 року Глостерська поліція додала до свого парку 75 повністю електричних транспортних засобів, але більшість з них складають хетчбеки Nissan Leaf, виготовлені в Британії й не використовуються для реагування на надзвичайні ситуації.

Так само столична поліція додала в автопарк кілька BMW i3, а також 11 водневих Toyota Mirai.

Минулого року Skoda підготувала 245-сильну Octavia RS для поліції Британії, а Національна поліція України отримала чотири кросовери Skoda Kodiaq для використання їх в якості «фантомних патрулів».

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Auto Express


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest