В Києві помітили «фантомні» патрулі поліції

Автор: Редакція | 18 Сер, 2021
Skoda Kodiaq для фантомних патрулів

Минулого року Національна поліція України отримала чотири кросовери Skoda Kodiaq для використання їх в якості «фантомних патрулів». Тепер машини вперше помічені на дорозі.

У 2020 році Нацполіція України оголосила про придбання чотирьох кросоверів Skoda Kodiaq з системами контролю швидкості учасників дорожнього руху.
Зазначалось, що машини стали частиною програми «фантомних патрулів», за допомогою яких поліція фіксуватиме порушення швидкісного режиму за межами роботи стаціонарних камер КАСКАД та камер TruCAM.

На разі було закуплено лише чотири сірих кросовера Skoda Kodiaq, котрі вже обладнані прихованими проблисковими маячками. Тобто їх важко розгледіти в трафіку з вимкнутими вогнями, а отже такі машини можуть легко вести спостереження на порушниками ПДР й фіксувати порушення на камери, які плануються встановити в машинах.

У липні 2021 року було оголошено про старт їхньої роботи й лише тепер «фантомні патрулі» були помічені на дорогах.

Раніше зазначалось, що у 2021 році буде закуплено ще 125 «Фантомів», проте схоже ці плани будуть перенесені. Адже тепер у термінах вказаний 2024 рік, але й можлива кількість збільшена до 550 машин.

«Наразі тестуються 4 машини, на які встановлено радари, що дозволяють фіксувати швидкість зустрічної машини та авто, яке обганяє. До 2024-го року пропонується запровадити 550 камер, які фіксують порушення швидкісного режиму у русі. Також зараз по Україні працюють 117 пристроїв TRUCAM. Однак, ми плануємо відходити від такої моделі і переходити на автоматичну фіксацію порушення ПДР», – сказав у липні заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Читайте також:

Таким чином, відповідно до планів найближчими роками саме стаціонарні камери автоматичної фіксації порушень ПДР можуть набути найбільшого поширення. Проте, швидше за все, будуть закуплені й автомобілі для «фантомних патрулів» й не лише марки Skoda.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Skoda Kodiaq для фантомних патрулів:
Фотограф: Укрінфрапроект
Фотограф: Укрінфрапроект
Фотограф: Укрінфрапроект

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest