Австралійський політик запропонував купити Holden за долар

Автор: Роман Галімон | 17 Тра, 2020

Австралійська автомобільна марка Holden може зникнути остаточно з автомобільного світу. На її батьківщини запропонували викупити бренд у компанії General Motors.

На початку 2020 року американська компанія General Motors прийняла рішення про закриття австралійського автомобільного бренду, який проіснував 69 років. Фактично останній завод Holden був закритий в Австралії ще восени 2017 року, й цьогоріч було оголошено про повну ліквідацію бренду.

На думку GM, автомобілі з правим кермом, що продаються лише в Австралії і Новій Зеландії, в сучасних умовах просто не забезпечують достатнього прибутку. На фоні фінансових проблем компанії, було вирішено зупинити інвестиції в австралійський бренд.
Тепер вже минуло кілька місяців, а дискусії щодо закриття Holden все ще продовжуються.

Cенатор штату Квінсленд Джеймс МакГрат, звертаючись до федерального парламенту звинуватив General Motors у використанні глобальної пандемії COVID-19 для затримки переговорів щодо компенсації дилерам Holden (а це 185 дилерів, які експлуатують 203 салони).

Австралійський політик підкреслив, що тисячі співробітників залишаються без роботи, а марка після стількох років може просто відправитися у забуття. Тому він запропонував викупити марку за один долар.

«General Motors може подумати, що багата історія бренду Holden нікчемна, але я думаю, що вона безцінна, – цитує МакГрата видання Motor1. – Якщо General Motors вважає бренд нічого не вартим, тоді поверніть бренд назад в Австралію. Поверніть його дилерам Holden. Дійсно, я був би радий придбати бренд Holden від General Motors за долар. Я надішлю вам пані Барра (Мері Барра, генеральний директор GM) долар на пошту, і ви можете повернути нам бренд Holden. Ми віддамо його дилерам Holden».
Тим часом, деякі дилери Holden висловили свої підозри, що GM таємно планував закрити Holden ще з 2015 року, але робив різні інвестиції та стратегії для підтримки та просування бренду, змушуючи дилерів думати, що немає таємного плану цього робити.

GM вже спростував ці припущення та ще раз пообіцяв утримувати штат у 200 осіб, який зможе обслуговувати службу підтримки, гарантійні вимоги, постачання запчастин та відкликання машин протягом принаймні десяти років.

Тим часом, GM оголосила про створення технології для перемоги над Tesla, й готова презентувати незабаром електричний Hummer потужністю 1 000 к.с.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея закриття марки Holden:
Фотограф: Holden
Фотограф: Holden
Фотограф: Holden
Фотограф: Holden
Фотограф: Holden
Фотограф: Holden
Фотограф: Holden
Фотограф: Holden

Додати свій коментарАвстралійський політик запропонував купити Holden за долар
Що таке Holden?

Автомобільна марка з виробництва машин в Австралії

Кому належить Holden?

Holden належить американській компанії General Motors

Що сталося з Holden?

Марку Holden вирішено закрити з 2020 року

Що пропонують в Австралії?

Австралійський політик запропонував викупити всі права на марку Holden
Pin It on Pinterest