Renault Arkana «переїхав» до Узбекистану

Автор: Редакція | 16 Жов, 2021
Renault Arkana 2019 року

Крос-купейний кросовер Renault Arkana почали «виготовляти» в Узбекистані за методом великовузлового збирання.

Марка Renault оголосила про вихід на ринок Узбекистану, де автомобілі будуть виготовлятись за схемою, аналогічною до «виробництва» в Україні. Як писалось раніше, ЗАЗ збирає модель Renault Arkana із готових машинокомплектів, що постачаються із московського заводу Групи.

В Узбекистані ташкентська компанія Roodell почала збирати дві моделі Renault на власному заводі ADM Jizzakh. Цікаво, що виробниче підприємство також збирає для місцевого ринку кілька моделей Kia, як й ЗАЗ, який від цього року збирає моделі Rio.
Тим не менш, для узбецького ринку запропонували одразу два кросовери: Arkana та Kaptur. А пізніше надійде й компактний позашляховик Duster нового покоління, теж із російських машинокомлектів.

До речі, в Україні поки обіцяють поставляти «Дастери» виключно з румунського заводу Групи.

Базова ціна «Аркани» в Узбекистані – 230 879 300 сум, що приблизно 569 000 грн, в той час як в Україні вартість моделі стартує від 437 900 грн.

На жаль, технічної інформації на узбецькому сайті Renault поки не наводиться, але вочевидь комплектації не сильно відрізнятимуться від тих, що постачаються до України.
Редакція Motorcar цього року тестувала крос-купе Renault Arkana й тому кожний охочий може переглянути фотогалерею, відео та текстовий матеріал із тестів.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest