Renault показала останній тізер кросовера Austral

Автор: Редакція | 23 Лют, 2022
Renault Austral

Новий кросовер Renault Austral з’явився на тізері напередодні дебюту, який відбудеться 8 березня 2022 року.

Довга рекламна кампанія із новим кросовером Renault Austral наближається до кінця. Французький автовиробник повністю представить модель 8 березня, але перед дебютом було оприлюднене останнє зображення новинки.

На разі після кількох фотосесій кросовера у камуфляжі, тізерів інтер’єру та рендерів, модель зображена на дизайнерському ескізі.

Новий стиль

Renault Austral 2022 року
Renault Austral  у камуфляжі

Renault зазначає, що Austral має отримати сучасний вигляд із мускулистим силуетом і великими колісними арками, що приховують великі колеса. При цьому, модель описується як типовий позашляховик, адже в наявності захист від бічних ударів, висока поясна лінія та накладка у нижній частині бампера в позашляховому стилі.

Тим не менш, Austral виглядає наче версія Megane E-Tech Electric зі збільшеним кліренсом. Природно, між ними є відмінності, і світлове оформлення нового позашляховика є однією з його відмінних рис дизайну.

Renault Megane E-Tech Electric
Renault Megane E-Tech Electric

Renault підкреслює, що передня частина моделі поєднує в собі «жвавість і витонченість», й дійсно можна додати, що на цьому дизайнерському ескізі машина виглядає досить агресивно.

«Ми розробили абсолютно новий екстер’єр Austral на основі нової мови «sensual tech» бренду Renault, – пояснила Агнета Дальгрен, директор проекту з дизайну Renault.  – Результатом є поєднання великих форм, вигнутих частин, виступаючих боків і тонких технічних деталей, таких як високотехнологічне освітлення, які підсилюють його характерний дизайн».

Під капотом

Renault Austral 2022 року
Тізер Renault Austral 2022 року

Новий кросовер має замінити існуючий Kadjar та поділить платформу з новим Nissan Qashqai для Європи. Таким чином, французький позашляховик не буде доступний з дизельним двигуном.

Очікується поява оновленого 1,3-літрового 12-вольтового м’якого гібридного двигуна разом з абсолютно новим 1,2-літровим агрегатом TCe з технологією м’якого гібриду на 48 В.

Усі технічні деталі будуть оприлюднені 8 березня, коли новий Austral здійснить офіційний дебют.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest