Пікап Renault Express став альтернативою пікапу Dacia Duster

Автор: Редакція | 04 Тра, 2021
Пікап Renault Express 2021 року

На базі моделей Групи Renault з’явилось одразу дві версії пікапа: Renault Express та Dacia Duster.

Новий Renault Express вже продається в Європі та може похвалитися численними комплектаціями та варіантами. Один із них, дуже вражаючий, дозволяє перетворити цей автомобіль на своєрідну та цікаву альтернативу пікапу Dacia Duster.
Під час презентації, новий «Експрес» дебютував у форматі пасажирського та вантажного транспорту, а Renault представила можливості конфігурації та адаптації цього автомобіля для виконання різних функцій. Один із найцікавіших варіантів таких перетворень робить цей фургон пікапом.

На певних ринках вже можна придбати пікап Dacia Duster, який зроблений тюнінговою фірмою Romturingia, що активно співпрацює з Dacia. У Румунії пікап можна офіційно придбати через сам бренд, проте в інші європейські країні майже неможливо імпортувати цю специфікацію.

Тому мала вантажівка на базі Renault Express може бути цікавим варіантом із мобільності для аграрних компаній.
Однією з найбільших відмінностей між цими двома пікапами є те, що автомобіль на базі Duster має повний привід, тоді як Express продається лише з переднім приводом. Найпотужніший двигун, який можна отримати в лінійці Express, – це 1,3-літровий бензиновий блок TCe потужністю 100 к.с. Також доступний турбодизель 1.5 Blue dCi (75 або 95 к.с.). Всі двигуни пов’язані з шестиступеневою механічною коробкою передач.

Комплектацію для Renault Express розробила компанія Focaccia й до неї входять комплект пластикових деталей: задня стінка кабіни, внутрішня обшивка бортів, відкидний задній борт та інші елементи. При цьому пікапу посилили днище й заварили отвір задніх дверей. Довжина вантажної платформи становить 1,78 м. Вантажопідіймальність складає 675 кг.

Раніше також стало відомо, що Renault відмовилась від розробки нових дизельних двигунів, а також обмежать швидкість автомобілів до 180 км/год.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея пікапа Renault Express 2021 року:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest