Renault представила черговий доступний кросовер

Автор: Роман Галімон | 18 Лис, 2020
Renault Kiger кросовер презентація

Французька компанія Renault презентувала доступний кросовер Kiger, який має вийти на ринок країн, що розвиваються.

Вже давно не існує такого поняття, як занадто багато кросоверів. А для країн, що розвиваються, крім іншого пропонують й доступні (або, якщо хочете, бюджетні) кросовери.

Проте доступні зовсім не означають маленькі чи дешеві. За останні 20 років автомобілі еволюціонували, й вже тодішні середні автівки називались би зараз швидше компактними. Тенденція до росту всіх моделей продовжується й деякі маленькі автомобілі вже навіть зникають. Хоча є кілька винятків.
Так, Японія має свій ринок Kei-автомобілів, де всі транспортні засоби мають бути довжиною 3,4 метра, завдяки чому власники отримують як податкові, так й страхові пільги. Відповідним прикладом може бути кросовер Suzuki Jimny, хоча його міжнародна версія є дещо більшою.

В Індії транспортні засоби розміром менше 4 метрів також мають нижчий рівень оподаткування, і цей сегмент процвітав останніми роками.

Майже місяць тому Nissan представив для цієї країни бюджетний кросовер Magnite, а тепер Renault воліє теж запропонувати свою «доступну» машину для другої за чисельністю населення країни світу.

Renault Kiger (прототип)
Renault Kiger (прототип)

Kiger офіційно позначений як шоукар, але серійна модель виглядатиме майже однаково, якщо прибрати 19-дюймові колеса та розумні фари. Також, швидше за все, «бюджетний» кросовер обійдеться без неонових зелених акцентів і м’якої бічної обшивки на колісних арках, але цей шоукар у загальних рисах все ж перетвориться на виробничу версію.

Новий Kiger, який надійде у продаж у 2021 році, має приєднатися вже до бестселера марки кросовера Kwid, який теж обмежений чотирма метрами, та мінівену Triber. Компанія з діамантовим логотипом вийшла на індійський ринок у 2005 році, й крім зазначених моделей пропонує версію Dacia Duster під логотипом Renault (так само як й в Україні).
У Renault стверджують, що дизайн шоукара на 80 відсотків відповідатиме кінцевому вигляду серійного Kiger, який має зберегти розділену конфігурацію передніх і задніх ліхтарів. Проте, дверні ручки дивної форми, швидше за все, замінять на щось із традиційнішим виглядом. Це ж стосується й складного даху, який навряд чи вдасться зробити дешевим у виробництві.

Офіційних зображень інтер’єру наразі не представлено, але салон, за очікуванням, позичать у вищезазначеного Triber. А платформа CMF-A +, на який також побудований Magnite, має забезпечити дорожній просвіт 210 мм, що відповідатиме нерівним дорогам Індії.
Не дивно, що «найсмачніші» шматочки від Magnite також перейдуть на Kiger. Зокрема, це стосується атмосферного 1,0-літрового двигуна та турбованого агрегату з таким же робочим обсягом. Залежно від двигуна, Renault продаватиме Kiger із механічними та автоматичними коробками передач. Очікується, що перший видаватиме 72 к.с., а другий – 95 к.с.

На разі Renault планує продавати Kiger лише в Індії, але далі модель буде представлена й на інших ринках країн, що розвиваються.

До речі, у вересні Renault презентувала кросовер Arkana українського виробництва, але для Європи цей же кросовер запропонований зовсім іншого виробництва.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Renault Kiger (прототип):
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest