Продажі Renault впали на 21%, але зростання вже почалось

Автор: Редакція | 13 Січ, 2021

Компанія Renault заявила, що минулого року її глобальні продажі автомобілів впали на 21 відсоток до 2,95 мільйона екземплярів, але переломний момент вже відбувся.

Французький виробник Renault в рамках щорічної конференції розповів про падіння світового ринку автомобілів, спричинене пандемією COVID-19 та уповільнення світової економіки.
Також автовиробник розповів про свій план трансформації, який все знаходиться в процесі реструктуризації. В компанії зазначають, що ключовим елементом плану є орієнтація на прибутковість, а не на обсяг продажів.

«Ми починаємо 2021 рік із вищим рівнем замовлень, ніж у 2019 році, нижчим рівнем запасів та більш високим ціновим позиціонуванням у всьому діапазоні», – зазначив у своїй заяві генеральний директор Лука де Мео.

Де Meo представить повністю свій план у четвер, відповідно до якого планується відродити деякі найбільш продавані моделі з минулого Renault, але в якості електромобілів. Про це Motorcar вже писав раніше.
На швидкозростаючому європейському ринку повноелектричних автомобілів бренд Renault був лідером зі 115 888 проданими автомобілями, що на 101 відсоток більше порівняно з аналогічним періодом минулого року, повідомили в Renault.

Маленький повністю електричний хетчбек Zoe став найбільш продаваним в Європі з ростом продажів на 114 відсотків до 100 657 одиниць. У сегменті електричних комерційних машин бестселером Renault став Kangoo Z.E.

За межами Європи продажі Групи знизились на 17 відсотків, головним чином через падіння активності у Бразилії на 45 відсотків.

Торік Renault оголосила про плани скоротити близько 15 000 робочих місць, скоротити виробництво та реструктурувати французькі заводи, намагаючись заощадити 2 мільярди євро.
Як й японський партнер з альянсу Nissan, Renault орієнтується на агресивний план розширення, який започаткував ще колишній бос Карлос Гон.

Проте поки ці дві компанії були одними з найслабших світових автовиробників, які пережили кризу COVID-19, не маючи чіткого плану використання їхнього альянсу для виходу зі спаду та розподілу тягаря інвестування в електромобілі та інші технології.

Тим часом, в Україні компанія Renault продала найбільше нових автомобілів у 2020 році та навіть розпочала збирання кросовера Arkana на ЗАЗі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Autonews Europe

 

Галерея Renault Megane eVision 2020:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest