Skoda «засвітила» новий кросовер Enyaq Coupe iV

Автор: Редакція | 07 Вер, 2021
Skoda Enyaq Coupe iV

Skoda вирішила показати новий кросовер-купе Enyaq iV, але у камуфляжі.

За випробуваннями купеподібної версії електромобіля Skoda Enyaq iV можна було спостерігати вже цілий рік, але досі з’являлись лише шпигунські знімки. Тепер фотографіями прототипів поділився сам виробник та заодно опублікував ряд характеристик.
Габарити Skoda Enyaq Coupe iV – 4653x1879x1617 мм, колісна база – 2765 мм. Таким чином, крос-купе вийшов на 4 мм довшим та на 1 мм вищим традиційного позашляховика за тих же ширини й відстані між осями.

Skoda Enyaq Coupe iV

З новими обрисами кузова коефіцієнт аеродинамічного опору зменшився з 0,257 до 0,247, обсяг багажника скоротився на 15 літрів – до 570 літрів. Й тут варто додати, що йдеться про чеський аналог моделей Audi Q4 Sportback e-tron та Volkswagen ID.5.

Комплектації

Skoda Enyaq Coupe iV

Якщо для звичайного «Еньяка» є п’ять комбінацій електромоторів і батарей, то купеподібний на старті продажів отримає тільки три версії.

Базова задньопривідна Enyaq Coupe iV 60 оснащується 180-сильним електромотором і батареєю з споживаною ємністю в 58 кіловат-годин.

Enyaq Coupe iV 80 також має єдиний електромотор на задній осі, але він розвиває вже 204 к.с., а живиться від блоку акумуляторів на 77 кіловат-годин. Таке крос-купе здатне подолати на одному заряді 535 кілометрів – на 15 кілометрів більше за Enyaq iV 80.

Skoda Enyaq Coupe iV

На чолі діапазону поставили повнопривідний Enyaq Coupe iV 80x із додатковим 109-сильним електромотором на передній осі, що збільшує сукупну віддачу до 265 к.с. Аналогічну силову установку має Audi Q4 45 e-tron quattro.

Таким чином, у «Шкоди» з похилим дахом не буде ні початковій версії iV 50 зі 148-сильним електромотором і батареєю на 52 кіловат-години, ні топового 306-сильного виконання RS. Останнє, втім, можуть додати в лінійку пізніше. Проте Coupe вже у стандартній комплектації отримає панорамний дах.

До теперішнього часу Skoda отримала вже близько 70 тисяч замовлень на звичайний Enyaq iV. Купеподібний з’явиться у продажу на початку 2022 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Skoda Enyaq Coupe iV:
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest