Кросовер Skoda Enyaq iV отримав п’ять зірок на краш-тесті Euro NCAP

Автор: Редакція | 15 Кві, 2021
Skoda Enyaq iV

Новий електричний позашляховик Skoda Enyaq iV отримав найвищий рейтинг у п’ять зірок від Euro NCAP.

Перший розроблений як повністю електричний автомобіль Skoda Enyaq iV був представлений у вересні 2020 року й вже в листопаді виробник почав виробництво моделі.
Раніше на заводі заявляли, що здатні випускати з конвеєра 250-350 електрокросоверів, а цьогоріч на базі цієї моделі має бути представлена ще й версія купе.

Тому не дивно, що компанія чекала результати краш-тестів Європейської програми оцінки нових автомобілів (Euro NCAP), де цього року критерії змінились у бік важливості автоматичних систем безпеки й стали взагалі жорсткішими.

Тим не менш, електрокросовер Skoda Enyaq iV набрав 94% з максимально можливих балів для захисту дорослих та 89% для захисту дітей.

При цьому кросовер також отримав 71 % за захист інших учасників дорожнього руху (пішоходів та велосипедистів) та 82 % за роботу систем безпеки.

Тут варто зазначити, що до систем пасивної безпеки Skoda Enyaq iV можуть входити до дев’яти подушок безпеки, включаючи центральну подушку безпеки між передніми сидіннями та комплексний проактивний захист пасажирів Proactive Crew Protect Assist, що автоматично натягує ремені, закриває вікна і панорамний люк при небезпеці зіткнення, занесення або перекидання.
Крім того, численні сучасні системи допомоги попереджають водія про можливі зіткнення у багатьох ситуаціях і навіть активно допомагають запобігти їм або мінімізувати наслідки. Зокрема, машина отримала помічник Travel Assist, що поєднує адаптивний круїз-контроль, асистент руху в пробках і асистент водіння, який допомагає кермувати у вузьких просторах.

Цікаво, що в цей же час хетчбек Dacia Sandero Stepway отримав лише двозірковий рейтинг безпеки Euro NCAP, адже система екстреного гальмування автомобіля показала невтішні результати.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Skoda Enyaq iV 2021 року:
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest