Skoda Enyaq «спіймали» майже без камуфляжу

Автор: Роман Галімон | 16 Лип, 2020
Skoda Enyaq 2021 року (шпигунські фото)

Перший електричний кросовер Skoda Enyaq потрапив у об’єктиви фотокамер під час чергових тестів. Проте цього разу на автомобілі був лише оманливий камуфляж.

Skoda Enyaq iV модельного 2021 року має стати важливим кроком для чеської марки. Крім того, що автомобіль поверне марку на платформу із заднім приводом, ця машина повинна стати однією з найпотужніших моделей у лінійці бренду.

На останніх шпигунських фотографіях все більше проглядаються риси кросовера, який й до цього з’являвся у камуфляжі офіційно й не дуже. На останніх світлинах модель начебто вже постала без маскування, але якщо придивитися, то можна помітити оманливий камуфляж.
Тестова версія Enyaq виглядає надто недосконалою, аби бути остаточним виробничим варіантом. Деякі елементи освітлення схожі на наклейки й чітко можна помітити тонку плівку, що покриває задні бокові вікна. Чорна обшивка внизу, схоже, приховує справжні пороги та бампери кросовера.

При цьому, варто додати, що хоча Enyaq та VW ID.4 поділять платформу MEB, Група VW дозволить різним брендам демонструвати свій виразний стиль, а отже виробнича версія концепту Vision iV має отримати свої унікальні риси.
Очікується, що всередині пасажири матимуть просторий салон завдяки відсутності тунелю трансмісії, який зазвичай проходить через автомобіль. Сучасний дизайн також має продиктувати мінімалістичний інтер’єр з багаторівневою приладовою панеллю та великим окремим центральним екраном, на якому, швидше за все, розміщуватимуться керування медійною системою, системою вентиляції та іншими функціями автомобіля.

За аналогією з лінійкою VW ID., Skoda має запропонувати дві версії моделі – з одним та двома моторами. Двомоторна модель зможе видавати до 302 к.с. (225 кВт). Однак найбільший пробіг, швидше за все, забезпечить одномоторна версія, яка проїжджатиме до 500 км без зарядки.
Виробництво Skoda Enyaq має розпочатися вже цього року. Продажі та поставки, ймовірно, почнуться у першій половині 2021 року. Бренд планує випустити щонайменше 10 нових електрифікованих моделей, які будуть запущені до кінця 2022 року під суббрендом iV.

Нещодавно також стало відомо, що студенти перетворять Skoda Scala на спайдер Slavia, а сама Skoda представила спортивну версію Octavia RS нового покоління.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Skoda Enyaq iV (шпигунські фото) 2021 року:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest