Skoda зніме з виробництва Fabia Combi

Автор: Редакція | 18 Жов, 2021
Skoda Fabia Combi 2018 року

Нове покоління Skoda Fabia може не отримати кузов універсала, адже марка збирається зняти Fabia Combi з виробництва.

Нову Skoda Fabia Combi планували випустити наприкінці 2022 року, але, за припущеннями, цього не станеться.

Бренд із Млада Болеслава готовий відмовитись від популярного сімейного універсалу через суворіші норми викидів CO2, які вираховуються на весь модельний ряд, тим більше у майбутньому очікується новий стандарт Євро 7.
Крім того, у Skoda враховують ситуацію на ринку з чіткою тенденцією на збільшення продажів кросоверів, які тепер все частіше стають сімейними автомобілями.

Skoda Fabia Combi

Skoda Fabia Combi 2018 року

Попри те, що Skoda перевела Fabia на платформу MQB A0, а отже досі має великі плани на хетчбек, поява універсала Fabia Combi мала б бути логічним кроком й краще компенсувати вкладені технічні та фінансові зусилля.

Тим не менш, джерела із середини компанії зазначають, що керівництво виробника звернулося до співробітників із листом, в якому обґрунтовує це рішення «надзвичайно жорстким стандартом викидів Євро 7, який різко прискорює процес трансформації до електромобільності».
У листі також зазначається, що бренду потрібно більше електромобілів, а з деякими автомобілями на двигунах внутрішнього згоряння доведеться попрощатися швидше, ніж планувалося.

При цьому підкреслюється, що для стабільних інвестицій потрібно своєчасно зняти з виробництва такі моделі з ДВЗ, як Skoda Fabia Combi. ‘

На даний момент, марка все ще продає Skoda Fabia Combi у кузові попереднього покоління й можливо продовжить це робити до кінця 2022 року або й більше.

До речі, це не заважає Skoda анонсувати новий седан Slavia для індійського ринку й готувати новий електрокросовер Enyaq Coupe iV.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest