Skoda анонсувала новий седан Slavia

Автор: Редакція | 07 Жов, 2021
Skoda Slavia

Skoda збирається представити новий седан Slavia у грудні 2021 року.

Про появу нової моделі було відомо ще влітку. А нещодавно новий седан Skoda вже засвітився на тестах в Європі й, враховуючи оснащення кермом із правого боку, одразу виникли припущення, що це модель для індійського ринку.

Й дійсно, тепер виробник підтвердив підготовку седана, а також його ім’я Slavia, успадковане від назви велосипедів, з яких Вацлав Лаурин і Вацлав Клемент починали компанію Skoda у 1896 році.
Фактично, Skoda Slavia стане другим автомобілем, розробленим спеціально для Індії після кросовера Kushaq. При цьому новий седан замінить поки наявний на ринку Rapid, котрий все ще доводить, що седани користуються в цій країні гарним попитом.

Що відомо про Skoda Slavia?

Skoda Slavia 2022 року

Очікується, що новинка отримає платформу MQB-A0-IN, на якій побудований новий кросовер Kushaq, а також готується ще два кросовери під маркою Volkswagen. Один із них вже відомий – Taigun.

На шпигунських фото вже було помічено, що Skoda Slavia виглядає більшою за старіючий Rapid й можливо буде пов’язана із седаном Volkswagen Virtus, латиноамериканським аналогом Polo, але у практичнішому кузові ліфтбека.
Під капотом ймовірно опиняться 1,0- або 1,5-літровий бензиновий двигун, які можна запозичити у Kushaq.

Також на світлинах видно великий дорожній просвіт, необхідний для нерівних доріг Індії, й так званий «пакет для поганих доріг».

Як зазначено в анонсі, офіційна презентація моделі відбудеться зимою цього року, а отже це звужує опції до грудня. Продажі, швидше за все, розпочнуться на початку 2022 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Skoda Slavia 2022 року:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest