Skoda показала ескізи нового кросовера Kushaq

Автор: Роман Галімон | 18 Лют, 2021
Skoda Kushaq 2021 року

Чеська марка Skoda представила ескізи компактного кросовера Kushaq, який дебютує 18 березня й продаватиметься лише на ринку Індії.

Сьогоднішні презентації просто вражають своїм різноманіттям, тим більш всі вони стосуються компактних кросоверів. Спочатку Honda представила HR-V, пізніше Nissan показав Qashqai, а тепер Skoda опублікувала дизайнерські ескізи свого майбутнього Kushaq.
Дебют моделі призначений за місяць, але компактний «паркетник», по суті, буде виробничою версією концепта Vision IN (в галереї нижче), представленого приблизно рік тому. До речі, у січні Skoda вже показувала замасковані прототипи моделі.

Від концепції до виробництва, Kushaq зазнав змін, які можна було очікувати – більші фари та дзеркала, звичайні ручки дверей та незначні модифікації кузова. На щастя, він втратив підсвічування решітки радіатора, а розмір коліс трохи зменшився з 19-дюймового комплекту на концепті, що дозволить машині краще впоратися із типово нерівними дорогами Індії.

Skoda Kushaq 2021 року

Тут варто згадати, що Skoda Kushaq була розроблена в Індії, де її будуть виробляти для місцевого ринку з 95-відсотковою локалізацією. Автомобіль також отримав спеціальний варіант платформи MQB A0, що використовується в Європі для Skoda Kamiq.

Доступний виключно з переднім приводом, як й Kamiq, новий індійський кросовер продаватиметься з 1,0- та 1,5-літровими бензиновими двигунами з турбонаддувом. Залежно від того, чи це три- або чотирициліндровий мотор, Skoda запропонує шестиступеневу механічну, шестиступеневу автоматичну або семиступеневу DSG.
Хоча довжина новинки у виробничій версії не згадувалась, відомо, що Vision IN був довжиною 4256 мм. Дорожня версія Kushaq матиме колісну базу у 2651 мм, що має зробити його одним із найпросторіших кросоверів у своєму класі.

Інтер’єр Skoda Vision IN (Індія) 2020 року

Skoda поки не публікувала тізерів інтер’єру, але концепт минулого року вже дав приблизну картину, як виглядатиме салон новинки. Хоча, швидше за все, там з’являться традиційніші елементи управління замість мінімалістичного образу Vision IN.

Kushaq стане четвертою регіональною моделлю Skoda після Kamiq GT та Kodiaq GT, що продаються в Китаї, адже стандартний Kamiq також відрізняється від того, що продається в Європі. Skoda та Volkswagen працюють над трьома додатковими моделями для індійського ринку, які будуть представлені пізніше.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Skoda Vision IN (Індія) 2020 року:
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest