Skoda Superb нового покоління «засвітилась» на тестах

Автор: Редакція | 01 Жов, 2021
Skoda Superb 2023 року

Skoda почала випробування четвертого покоління моделі Superb, яка має дебютувати у 2023 році.

Перші повідомлення про появу нового покоління Skoda Superb з’явились ще минулого року, коли виробник оголосив, що нова версія буде збиратися в Братиславі (Словаччина) поруч із Volkswagen Passat.

Тепер новий Skoda Superb модельного 2023 року вперше «засвітився» на фотографіях під час тестових випробувань на дорогах Альп.
Що відомо?

Skoda Superb 2022 року

Тим не менш, «засвічений» примірник ще не готовий до виробництва прототип, а тестовий «мул» – фактично попередня модель, на якій тестують заплановані новинки. Перші прототипи нового покоління почнуть їздити європейськими дорогами на початку наступного року.

Наразі камуфляж зосереджений спереду та ззаду й приховує саме певні елементи та компоненти, які Skoda намагається сховати від камер фотографів.
Очікується, що зовнішній дизайн зазнає суттєвої еволюції й флагманський седан бренду адаптується до нового стилю дизайну, початок якого покладено дебютом нового електрокросовера Skoda Enyaq iV.

Виробник також планує залишити два кузови (седан та універсал) на відмінну від Passat, який в новому поколінні буде представлений лише «практичною» версією. Крім того, на ринку може залишитись й комплектація Skoda Superb Combi.

Електрифікація важлива

Моделі Skoda за 125 років

Завдяки переїзду на нову виробничу лінію, Skoda отримає можливість впровадити технології на четверте покоління Superb.

Вибір бензинових і дизельних двигунів доповнять м’яким гібридом (MHEV) на 48 вольт, й буде присутній вже представлений плагін-гібрид (PHEV). Проте Skoda готує дві версії з 100% електричною автономністю.

Завдяки використанню платформи MQB Evo, на якій буде базуватися нове покоління, Superb може стати повністю електричним.

Новий Superb має з’явитись до кінця наступного року 2022 року, однак у салони європейських дилерів приїде лише навесні 2023 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Skoda Superb 2023 року:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest